Rune Master – gra logiczna, która potrafi wciągnąć

Temat gier logicznych, w których układa się pewne elementy w tym samym kolorze w jednym rzędzie wydaje się być „oklepany”. Okazuje się jednak, że i w tego typu produkcjach można jeszcze pokusić się o stworzenie czegoś nowego, co potrafiłoby trochę urozmaicić rozgrywkę. Jeżeli nie wierzycie nam na słowo, to powinniście zapoznać się z treścią tego wpisu, w którym przedstawimy bardzo ciekawą aplikację Rune Master.

Na pierwszy rzut oka opisywana przez nas gra wydaje się być dziecinnie prosta. Główne zadanie gracza w Rune Master polega na układaniu w jednym rządku czterech kamyczków w takim samym kolorze. Aby przejść do kolejnego etapu, należy zdobyć wymaganą liczbę punktów. Żeby było ciekawiej, na zrealizowanie celu mamy zaledwie 25 ruchów. Oczywiście, liczbę tę możemy powiększyć, ale dokonać tego można jedynie wtedy, gdy postaramy się zebrać cztery takie same runy w jednym rzędzie.

Pierwsze poziomy większego problemu nam nie sprawiały. Z biegiem czasu robiło się jednak trudniej. Szczególnie, że w późniejszych etapach pojawiły się jeszcze specjalne, zamrożone kamyczki, których ani nie można było przesuwać, ani wykorzystywać, co bardzo utrudniło zadanie.

Na szczęście, twórcy opisywanej przez nas produkcji wymyślili moce nieco ułatwiające rozgrywkę. Tego typu „rarytasy” nie są, rzecz jasna, dostępne non-stop, a trzeba je wykupić za punkty zdobyte w grze.

Patrząc na screeny zamieszczone w tym wpisie, powinniście dojść do wniosku, że oprawa graficzna w Rune  Master jest naprawdę bardzo dobrze wykonana. Gdybyście jednak potrzebowali naszego potwierdzenia, proszę bardzo: wizualnie produkt Attomedia prezentuje się dobrze, oczywiście, jak na grę logiczną.

Rune Master jest do pobrania z Google Play za dokładnie 2 złote i 99 groszy. Jeżeli jesteście fanami gier logicznych, to z całą pewnością powinniście wypróbować opisywaną tutaj aplikację!

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button