„Pamięć Absolutna” trafiła do Google Play

W najbliższy piątek odbędzie się światowa premiera filmu „Pamięć Absolutna”. Będzie to, oczywiście, remake znanej pewnie większości z Was produkcji z Arnoldem Schwarzeneggerem, która w kinach pojawiła się w latach 90. ubiegłego wieku. Dlaczego piszemy o tym na łamach naszego blogu? Powód jest raczej oczywisty: do Google Play trafiła właśnie gra Total Recall, a my nie mogliśmy się oprzeć, by sprawdzić, czy oferuje Androidowcom coś ciekawego.

Fabuła opisywanej produkcji ściśle powiązana jest z fabułą filmu wyreżyserowanego przez Lena Wisemana. Mamy rok 2084, a główny bohater produkcji musi stanąć na wysokości zadania i uratować ludzkość przed katastrofą. Aby tego dokonać, musi on używać nowoczesnej broni i niszczyć wszystko, co się rusza i go otacza.

Na pewno po strzelance stworzonej na podstawie filmu nie można spodziewać się rozgrywki tak dobrej jakości, jak chociażby w serii N.O.V.A.  Niemniej jednak Total Recall jest dobrze wykonana i raczej ciężko jest w niej znaleźć wiele mankamentów.

W chwili obecnej do przejścia w produkcie studia Jump Games mamy 8 misji. Liczba ta z pewnością nie jest wyjątkowo duża, ale pozwala na minimum kilkadziesiąt minut spędzonych przed ekranem urządzenia. 

Warto wspomnieć również, że autorzy aplikacji zapowiedzieli już aktualizację, która zawierać ma pakiet 7 zupełnie nowych zadań do wykonania. Jeżeli więc kupicie w Google Play grę „Pamięć Absolutna”, raczej na nudę narzekać przez pewien czas nie powinniście. Szczególnie, że będziecie mieć w niej do dyspozycji naprawdę sporo broni – zaczynając od tych najprostszych, a kończąc na najbardziej futurystycznych.

Na koniec musimy Was trochę zmartwić – w Total Recall nie można chodzić sobie w dowolny sposób po danym levelu. To znaczy, w ogóle nie możemy chodzić. Nasze zadanie ogranicza się więc tylko i wyłącznie do oddawania celnych strzałów, co – zdajemy sobie sprawę – niektórych z Was może lekko zawieść.

Mobilną grę na podstawie filmu „Pamięć Absolutna” znajdziecie w Google Play. Kosztuje trochę ponad 3 złote, czyli jest dostępna na dosłownie każdą kieszeń.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button