Tangram – ułóż ponad 800 figur!

Tangram to niezwykle wciągająca łamigłówka. Mimo, że na początku wydaje się banalna to warto w nią grać, ponieważ jest coraz ciekawsza a stopnie trudności wzrastają

Posługujemy się 7 elementami, które trzeba dopasować do konkretnego miejsca do odpowiedniej postaci. Trzeba użyć wszystkich tak, aby nie nachodziły na siebie. W podstawowej kategorii mamy wyświetlany cień figury, więc jest nam o wiele łatwiej niż w kategorii zaawansowanej, gdyż tam mamy tylko miniaturkę tworzonej przez nas figury.

Są dwie kategorie : podstawowa i zaawansowana.
Dzielą się one następująco:
– Podstawowa : Postacie(120), zwierzęta(120), łodzie(48), numery i alfabet(37), geometria (119);
– Zaawansowana : postacie (81), zwierzęta (134), łodzie (40), numery i alfabet (46), rzeczy i budynki (45), geometria (37).
Jeżeli będziemy pewni, że spokojnie dasz sobie radę z większym wyzwaniem to sprawdź się w wykonaniu układanek w ograniczonym czasie.
Niezwykłe jest ile figur można stworzyć za pomocą 7 elementów. Ciekawe czy dalibyście radę zrobić to sami.

Gdy znudzi nam się kolorystyka to oczywiście możemy to zmienić. Mamy tylko 3 opcje, jednak myślę, że każde urozmaicenie jest potrzebne.

Zaletą jest to, że grafika jest w jakości 3D.

Myślę, że jedynym, ale ogromnym minusem jest to, że podczas gry nie towarzyszy nam żadna muzyka. Jedyny dźwięk pojawia się w momencie wstawienia elementu w pole.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button