Farm Invasion USA – ocal swoje pola kukurydzy!

Każdy z was chyba ogląda telewizję i orientuje się, że jest wiele filmów z motywem kosmitów. Oczywiście ich wygląd i fabuła jest naprawdę różna. Czy wierzyć w obcych czy nie? To indywidualna sprawa każdego z was. Bowiem powstało również wiele programów, które badają starannie rzeczy, których nie da się wyjaśnić w sensowny sposób. Dlatego też gra Farm Invasion USA będzie wprost idealna dla osób, które lubią zjawiska paranormalne.

 

W grze Farm Invasion USA wcielamy się w farmera, którego zadaniem będzie obrona jego pól kukurydzy. Bowiem kosmici, którzy nas najeżdżają tę kukurydzę właśnie niszczą, robiąc z niej popcorn. Dlatego też nasze zadanie polega na jeżdżeniu na specjalnej kosiarce i zabijaniu kosmitów. Musimy niszczyć kolejne fale przeciwników, przy użyciu najróżniejszych broni. Tylko wtedy nasze pola zostaną ocalone. Najeżdżać nas będą aż trzy typy kosmitów, którzy atakują nasze tereny, a my tymczasem skutecznie musimy ich powstrzymywać, przy pomocy pokaźnego arsenału broni. Nasza maszyna przy zebraniu odpowiednich bonusów może również jechać szybciej. Jednak jeśli zwolnimy i trafimy na kosmitę większych rodzajów, to po prostu może nas chwycić i połknąć. Dlatego należy zachować czujność. W grę tę po prostu trzeba zagrać, wciągnie z pewnością każdego z was, podczas nudnych wieczorów bez komputera.

 

Jeśli chodzi o grafikę, to trzeba przyznać że gra wykonana jest estetycznie, a grafika jest bardzo dobra. Natomiast muzyka, jak przystało na motyw z kosmitami, wprowadza nas w odpowiedni klimat, poprzez swoją tajemniczość.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button