Guns’n Glory WW2 – wybierz po której jesteś stronie i pokonaj przeciwnika!

Interesuje was historia? Zdecydowanie najciekawszym okresem w historii są wojny, a przede wszystkim II wojna światowa. Działo się tam bardzo dużo, a lekcje są wówczas najciekawsze. Można również spekulować oraz wyobrażać sobie jak to wszystko mogło przebiegać. Zapewne nie jeden z was miał w swoim domu plastikowe żołnierzyki, które ustawiał na wprost siebie i toczył wojny z niezwykłą dla siebie strategią. Dlatego też zapewne spodoba wam się gra Guns’n Glory II.

 

Gra jest z gatunku Tower Defence. Guns’n Glory II to, gra która przedstawia przede wszystkim okres właśnie drugiej wojny światowej. To gwarantuje niezwykle ciekawą rozgrywkę. Bowiem stajemy po stronie aliantów, czyli Stany Zjednoczone i sojusznicy lub też Państw Osi, czyli Niemcy, Japonia oraz Rosja. Całe zadanie polega na zniszczeniu naszego przeciwnika. Do wyboru mamy naprawdę sporo ciekawych jednostek, które musimy umiejętnie wykorzystać, aby zdobyć przewagę i wygrać całą potyczkę. Dlatego każdy z was musi zdecydować, którą ze stron trzyma i zagrać jak najlepiej potrafi. Jednak uwaga, bowiem gra naprawdę wciąga. Zatem jest wręcz idealna na długie wieczory, gdzie niesamowicie nam się nudzi i nie wiemy co właściwie ze sobą zrobić.

 

Grafika jest wykonana starannie i naprawdę dobrze, dzięki czemu jeszcze bardziej nas pochłonie. Muzyka również jest odpowiednio dobrana. Marszowa, z pewnością wprowadzi każdego z was w odpowiedni klimat, gdzie poczujecie się jak bohaterowie i nie pozwolicie, aby wasze jednostki poniosły porażkę.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button