Final Fantasy III – kultowa gra na Androida, ocal świat wraz z dzieciakami!

Gry również posiadają swoich prawdziwych fanów. Jest naprawdę wiele tytułów, gdzie każdy prawdziwy maniak gier czeka z niecierpliwością na odsłonę każdej kolejnej części jego ulubionych gier. Dlatego też nie ma co się dziwić, że jest w stanie zapłacić za nią każdą sumę, a potem długimi godzinami siedzi i próbuje przejść każdy poziom aż nie przejdzie całej gry. Taką gra jest również Final Fantasy III.

Na pewno kojarzy ją naprawdę dużo osób. Bowiem pierwsza odsłona tej gry pojawiła się w 1990 roku i sprzedała się w milionach egzemplarzy. Pełny remake 3D ukazał się w roku 2006 i również odniósł sukces, sprzedając się w ponad milionie egzemplarzy. Już teraz mamy możliwość zagrania w tę kultową i tak bardzo popularną grę na Androidzie. Gdy zapada ciemność, a ziemia jest pozbawiona światła, czworo dzieciaków zostaje wybranych przez kryształ, aby uratować świat. Zmierzyć będziemy musieli się z wieloma przeszkodami, a także z różnymi stworami, które staną nam na drodze. Mamy tutaj dostępne nową i ulepszoną grafikę 3D. Gładki oraz intuicyjny dotykowy panel sterujący, specjalnie dostosowany dla smartfonów. Gra może i nie należy do najtańszych, ale naprawdę warto ją mieć. A już w szczególności jej fani, powinni się w nią zaopatrzyć.

 

Gdy już wydamy pieniądze na tę grę, która nie należy do tanich, w zamian otrzymamy niebotyczną grafikę, która przykuwać będzie wasz wzrok w każdy możliwy dla siebie sposób. Muzyka brzmi czysto i wprowadza nas w odpowiedni klimat. Dlatego osoby, które już wydadzą pieniądze na Final Fantasy III z pewnością nie pożałują dokonanej przez siebie decyzji.
Gra za 55,99zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button