Kozaczek.pl – plotki w zasięgu Twojej ręki

Jeżeli przepadacie za portalami plotkarskimi, prawdopodobnie nie muszę Wam przedstawiać Kozaczka. Strona z darmowymi plotami jest dostępna na mobilne urządzenia. Przeglądanie newsów jest bardzo proste i wygodne, dzięki świetnemu układowi aplikacji. Zajrzyjcie do różowego świata Kozaczek.pl.

W tym wpisie nie będzie najnowszych plotek o gwiazdach. Postaram się przekazać Wam jednak trochę wiadomości na temat samej aplikacji, jaką jest Kozaczek.pl. Jak widzicie na zdjęciu wyżej, układ strony jest bardzo intuicyjny. Najważniejsze ploty zostały wytłuszczone, a obok nich znajduje się miniaturka. Klikając w wybrany temat, otwiera się cały artykuł na wybrany temat.

Aby przechodzić między kolejnymi wpisami, wystarczy przesuwać ekran w pionie. W momencie stuknięcia w ekran, plotka się otwiera. Przeciągając w dół, aktualizujemy stronę pod kątem różnego rodzaju zmian.

Przeglądanie zdjęć w galerii jest równie proste. Należy przeciągać palcem w prawo i w lewo aby przeskakiwać między kolejnymi zdjęciami. W produkcji studia Marquard Media Polska nie zabrakło oczywiście komentarzy, które wierni fani zostawiają pod artykułami.

Jeżeli chodzi o reklamy, jest ich zdecydowanie mniej, niż w normalnej wersji strony. Średnio na jeden wpis przypada jedna reklama. Do zniesienia. Oprawa graficzna prezentuje się całkiem dobrze (o ile jesteście w stanie znieść dużą ilość różu).

Każdy artykuł można wysłać znajomym za pomocą wiadomości sms, maila, twittera, czy facebooka. Jeżeli macie ochotę na zapisanie obrazka na rolce aparatu, nie sprawia do żadnego problemu. Podsumowując: ładnie, kolorowo i zwięźle. Polecam fanom portali plotkarskich.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button