Wonder Golf – i jest bardzo przyjemnie!

Wonder Golf to wciągająca gra zręcznościowo-logiczna, w której staramy się wbić … dziewczynkę do dziurki od klucza. Prawdopodobnie jest Alicja z Krainy Czarów. Nie mówię tu o bijącym podobieństwie głównej bohaterki, lecz o całym otaczającym ją świecie i … biały królik, który co jakiś czas pojawia się na planszy.

Zależnie od postępów w grze, mamy do czynienia z większą ilością przeszkadzajek, bądź mniejszą. Podczas turlania kulki (a raczej Alicji) do dołka, musimy się postarać o to, aby zebrać jak największą ilość fantów. Do przejścia jest aż 70 leveli, podzielonych według poziomów trudności.

Sterowanie postacią odbywa się za pomocą ,,naciągania” z odpowiednią siłą piłeczki. Im mocniej uderzymy, z tym większym impetem nasza bohaterka odbije się od murów. Na początku prawdopodobnie będziecie mieć okazję na zabawę na dość rozległym placu, który nie jest obwarowany żadnymi przeszkodami.

Z czasem traficie na poziomy, których akcja będzie się toczyć na kilku różnych planszach. Za pomocą specjalnego klucza, będziecie mogli odblokować pewne przejścia w grze, które przy odrobinie szczęścia przemienią się w wielkie atuty. Za pomocą jednego z nich, będziecie mogli przeteleportować swoją bohaterkę w docelowe miejsce.

Muszę przyznać, że gra wciąga jak szalona. Kiedy zaczynamy grać, nie możemy przestać. Oprawa graficzna jest kompletnie bajkowa i kolorowa, dzięki czemu możemy nacieszyć oczy. Dźwięki pozostawiam bez komentarza, gdyż równają się z grafiką. Gdybym szukała aplikacji dla siebie, bądź swojego dziecka, z pewnością pobrałabym opisywaną aplikację. Produkcja studia Mobage zachwyca w każdym calu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button