My Cartoon – rób zdjęcia i nagrywaj filmy w wersji cartoon

Jeżeli poszukujecie aplikacji fotograficznej, która sprawi, że Wasze dzieła będą niepowtarzalne, pobierzcie My Cartoon. Aplikacja obecnie jest przeceniona, wiec możecie zupełnie za freeko sprawdzić jej możliwości. Te są – uwierzcie mi na słowo – rewelacyjne. Co powiedzie na to, aby zobaczyć swoją twarz w kreskówkowej wersji?

Zdjęcia robione za pomocą opisywanego programu wyglądają jakby były narysowane za pomocą ołówka. Dzięki kilkunastu filtrom, możemy stworzyć różne wersje fotek, którymi następnie możemy podzielić się ze znajomymi. Kręcenie filmów jest po prostu kosmiczne.

Wybieramy zdjęcie z roli aparatu, bądź robimy je na bieżąco. Następnie decydujemy się na odpowiedni wygląd zdjęcia. Za pomocą filtrów, dopasowujemy wybrany efekt. Wszystkie zdjęcia zapisują się automatycznie (jeżeli taką opcję włączymy) w galerii programu. Możemy je w każdym momencie przeglądać i udostępniać znajomym.

Autorzy aplikacji – studio Miinu, zadbali również o nagrywanie filmów. W ustawieniach możemy wybrać domyślną długość nagrania, bądź nie wskazywać limitu. Nasz film będzie edytowany w analogiczny sposób do zdjęć.

Nie wiem, jak Wy, ale ja z pewnością pozostawię sobie opisywany program w pamięci urządzenia. Z jego pomocą można stworzyć naprawdę ciekawe fotki i nagrania. W normalnym iOS-owskim narzędzi do robienia zdjęć, nie ma możliwości ustawienia tego rodzaju efektu. Na szczęście My Cartoon sprawdza się rewelacyjnie, nie zawalając nam wielkiej ilości miejsca na karcie.

Obecnie apka jest przeceniona. Nie wiemy, jak długo potrwa promocja, więc jeżeli tylko macie ochotę, skuście się jak najszybciej. Szkoda by było, gdyby za dzień, lub dwa, cena wróciła do normy.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button