Spy Wars – zabaw się w hakera

Wyobraźcie sobie, że pewnego dnia wszystkie najważniejsze tajemnice chroniące bezpieczeństwo kraju, wyciekły. Stworzono specjalną grupę szpiegowską, która ma odzyskać najbardziej tajne dane. Grupą dowodzić będziemy właśnie my. To do naszej gestii należy angażowanie najlepszych hakerów na świecie, oraz prowadzenie akcji.

Spy Wars jest grą strategiczną, w której zarówno podejmujemy się pewnych misji, ale także ulepszamy swojego zaawansowanego warsztatu pracy. Komputery, tajne zabezpieczenia – to wszystko jest w naszych rękach.

Naszym zadaniem jest zbudowanie tajnej bazy, w której będziemy przetrzymywać najważniejsze, państwowe informacje. Na rządowe dane ma ochotę wiele hakerskich grup. Większa część znajduje się w niebezpiecznych miejscach na całym świecie. Zwykle jest tak zabezpieczona, że do złamania szyfrów, potrzebni są najlepsi specjaliści.

Jako właściciele największego centrum dowodzenia, musicie dbać o to, aby zatrudniać najlepszych hakerów na świecie, którzy będą zdolni do największych poświęceń … za oczywiście dość sporą stawkę. Jeżeli potrzebujemy wtajemniczyć ich w jakieś informacje, musimy przeprowadzić szkolenie, w którym konkretne umiejętności zostają ulepszone.

Od nas zależy, czy podejmujemy się danej misji. Mamy kilka propozycji. Za każdą możemy otrzymać sowite wynagrodzenie. Ceną za taką stawkę, jest dość duże niebezpieczeństwo związane z ewentualnym złapaniem na próbie wykradnięcia informacji.

Podczas gry mamy szansę na ulepszanie swojego miejsca pracy, poprzez zwiększanie poziomu zaawansowania posiadanych maszyn. Komputery, oraz inne elektroniczne przedmioty można ulepszać praktycznie bez ograniczeń. Warto w to inwestować, aby kolejny raz nie paść ofiarą złodziei.

Mimo tego, że opisanie gry jest dość … skomplikowane, to cała zabawa jest bardzo przyjemna. W tym przypadku nie jest najważniejsza grafika, czy efekty dźwiękowe. Chodzi przede wszystkim o to, aby akcja była płynna, a możliwości dość zaawansowane. Zarówno jeden, jak i drugi punkt jest osiągnięty w produkcji studia Hothead Games. Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button