Sport.pl LIVE – informacje sportowe zawsze pod ręką

Sport to jedno z wielu zainteresowań, które najczęściej podawane są w różnych CV, portalach społecznościowych albo po prostu w trakcie zwykłej rozmowy, gdy poznajemy nową osobę. Najpopularniejszą aktualnie stroną w Polsce traktującą o sporcie jest sport.pl.

Udostępniona została aplikacja, która służy do obsługi serwisu. Możemy w niej czytać właściwie wszystkie informacje, które zamieszczone są na sport.pl. Wystarczy kliknąć na odpowiedniego newsa, który się pojawi na ekranie i zostanie on załadowany w całości wraz z odpowiednimi linkami, zdjęciami. Do dyspozycji na ekranie głównym otrzymujemy także możliwość wybrania kategorii. Przydatne, gdy chcemy akurat sprawdzić co tam ciekawego w piłce nożnej.

Aplikacja umożliwia również głosowanie w sondach oraz najważniejsze – przeglądanie wyników i śledzenie relacji LIVE. Nie musimy wchodzić na stronę i jej odświeżać – tym razem wszystko otrzymujemy automatycznie. Do tego aplikacja umożliwia nam zaplanowanie przypomnienia, które uaktywni się w momencie rozpoczęcia relacji live.

Do tego dochodzą także powiadomienia, które informują czasem o najważniejszych wydarzeniach sportowych danego dnia.

Aplikacja nie sprawiała zwykle większych problemów z obsługą. Wszystko prezentowane jest w przyzwoitej formie. Niestety brak tutaj jakiejś większej segregacji treści – ta jak to odbywa się na stronie internetowej. Czasem pojawiały się kłopoty z załadowaniem całej treści. Nawet na WiFi.

Lepszych odpowiedników w języku polskim aktualnie brak.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button