Spotify – Muzyka na każdą chwilę!

SpotifyBranża muzyczna staje się z roku na rok coraz droższa, dlatego coraz rzadziej stać nas na zakup albumu ulubionego wykonawcy. Z pomocą przychodzi nam Spotify- muzyczna usługa od niedawna dostępna w naszym pięknym kraju! O ile na komputerze możemy korzystać z podstawowej wersji do woli, to wersja mobilna wymaga niestety inwestycji około 20zł miesięcznie, aczkolwiek producent zachęca do wypróbowania 48 godzinnego okresu próbnego, który ma nas zachęcić do wykupienia szerszego dostępu do aplikacji. Czy warto?

Spotify to usługa pozwalająca na słuchanie i gromadzenie muzyki z Internetu. Bez łamania prawa i licencji, w 100% legalnie za niewielką

opłatą. Wersja na komputery osobiste podbiła wiele muzycznych gustów, jak jest z wersją mobilną?

Na samym początku trzeba ostrzec- aplikacja bardzo szybko zżera dane pakietowe, w ciągu godziny słuchania playlisty potrafiła pozbawić mnie 60Mb. Zanim zaczniecie z niej korzystać, upewnijcie się, czy macie odpowiednio dużo danych pakietowych. Ustrzeże to Was przed przykrym stanem konta.

Sama aplikacja została niemal idealnie przełożona na interfejs dotykowy. Przyjemne lawirowanie między kolejnymi kategoriami, albumami i utworami znajomych nie przeszkadza w przesłuchiwaniu ulubionych kawałków. Wszystko wygląda bardzo czytelnie, łatwo można odnaleźć potrzebne funkcje, Co ciekawe, program pracuje bardzo płynnie (Galaxy Ace I) i bardzo skromnie zjada baterię. Są
Mimo to uważam, że warto skorzystać z dwudniowego darmowego Premium, by posłuchać ulubionych kawałków w drodze do szkoły, czy też pracy. Zastanawiałbym się jednak nad wykupieniem pełnego dostępu za 20zł miesięcznie, ale z całą pewnością mogę Wam polecić darmową wersje na komputery!jeszcze drobne problemy z zapisywaniem plików Offline, program czasem się gubi, czy dany utwór mamy na telefonie, czy musi go ściągnąć ponownie.

Za darmo w Google Play (48h trial Premium, potem możliwość wykupienia abonamentu ~20zł/mc)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button