Filmweb – najlepsza polska baza filmów pod ręką

Filmweb to serwis znany chyba każdemu, komu zdarzyło się wyszukiwać nazwę jakiegokolwiek filmu w Google. To aktualnie druga największa baza filmów na świecie, zaraz po Imdb. Jakość samego serwisu stoi na najwyższym poziomie. Można wręcz stwierdzić, że wszystko jest wzorowe, poza uciążliwymi reklamami oraz niektórymi małymi kłopotami.

Właśnie odbyła się premiera najnowszej aplikacji do obsługi właśnie tego serwisu. Przy pierwszym uruchomieniu zostajemy przekserowani na ekran, który pokazuje aktualnie grane filmy w kinach niedaleko nas. Lokalizację można zmieniać ręcznie, bądź odczytywać ją za pomocą wbudowanego GPS.

Aplikacja działa bez kłopotu bez zalogowania, lecz żeby korzystać w pełni z możliwości Filmwebu należy założyć konto bądź połączyć je z Facebookiem. Dostajemy wtedy możliwość dyskutowania o każdym filmie, oceniania oraz najważniejszego – rekomendacji. Ekipa Filmweb stworzyła algorytm, który na podstawie ocen filmów, które oddaliśmy poleca nam te, które prawdopodobnie nam się spodobają. Działa to bardzo dobrze i wszystkie filmy, na które trafiłem były w moim guście. Miejmy nadzieję, że to nie przypadek i to naprawdę działa.

Aplikacja umożliwia także oglądanie zwiastunów, screenów, ciekawostek i wielu, wielu innych rzeczy, które oferuje nam pełna wersja serwisu.

Wszystko działa nadzwyczaj sprawnie. Z aplikacji korzysta się bardzo wygodnie, a sam interfejs wygląda dobrze. Wszystko okraszone bardzo prostymi, lecz ładnymi animacjami. Program jest też bardzo stabilny. Nic się nie psuje.

Polecamy!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button