Swipe Master – dobre, bo polskie!

Gry o najprostszym pomyśle często są najbardziej uzależniające. Jeśli gameplay idzie w parze z dobrze przygotowaną aplikacją, możemy mówić wtedy o dobrej grze. Jednak wiele z nich jest niedostrzeganych. Podobnie ma się sytuacja z Swipe Master.

Jest to aplikacja przygotowana przez studio Serious Old Man, lecz nie zmylcie się angielską nazwą, gdyż jest to studio całkowicie polskie, a ta gierka jest ich debiutem . Całkiem udanym. Wcielamy się w niej w zieloną, uśmiechniętą kulkę, której zadaniem jest unikanie czerwonych, złych kulek. Gdy któraś z nich nas dorwie- kończymy poziom. Rozgrywka wymaga nie lada refleksu, z poziomu na poziom pojawia się coraz więcej wrogich kuleczek, które czyhają na nasz błąd. Naszym bohaterem sterujemy poprzez przesuwanie palca po ekranie, więc jeśli ktoś ma dość grube palce, to może mieć drobny problem ;). W grze znajdziemy mnóstwo zróżnicowanych poziomów w dwóch trybach- survival i puzzle. W tym pierwszym naszym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej na planszy z pojawiającymi się przeciwnikami. Drugi polega na przejściu labiryntu w jak najkrótszym czasie. Zaskoczyło mnie to, jak bardzo zróżnicowane są kolejne poziomy, każdy zaskakiwał mnie czymś nowym, szczególnie w trybie survival. Do tego dorzucony został tryb Play Challenge, w którym zmagamy się w nieskończoność z naszymi adwersarzami. Wszystkimi wynikami możemy pochwalić się online.

Dość prosty i oryginalny pomysł na zabawę został poparty dość porządnym zapleczem technicznym. Grafika może nie jest zbyt wymagająca, choć wszystkie te kulki zmieniają swoje grymasy podczas rozgrywki, a elementy otoczenia są wyraźne i wykonane poprawnie. Menu wygląda profesjonalnie, przyjemnie się po nim nawiguje. Rewolucją jest ścieżka dźwiękowa, składająca się z 20 unikalnych utworów, które brzmią niczego sobie. Oczywiście różnorodność jest jedynie wielkim plusem.

Starłem sobie trochę palec na tej grze, wciągnęła mnie na jakiś czas. Tak trzymać, bardzo polecamy tą aplikację.

Dobre bo polskie, dostępne za darmo na Google Play!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button