War 2 Victory – wygraj wojnę na nowo

Wojna w naszych telefonach to codzienność, z napadów nudy ratujemy kolejne królestwa i światy przed zagładą. A co jeśli mielibyśmy wygrać drugą Wojnę Światową? Tu i teraz, bez możliwości pauzy? Sprawdźmy

War 2 Victory to strategia od studia Wistone Entertainment, w której wcielimy się w wielkiego wodza swojej własnej nacji i postaramy się zadbać o jak najlepsze wyniki na froncie. Zrobimy to wszystko online, konkurując z innymi graczami, którzy też rozwijają swoje miasta-państwa. Duży nacisk w grze nałożono na rozwój ekonomiczny- w końcu z czegoś trzeba wyżywić, w coś uzbroić i jakoś wyuczyć naszych wojaków, zanim pójdą na front, gdzie zetrą się z chmarami przeciwników. Za pomocą rozbudowy farm, czy też fabryk i hut zdobywamy coraz więcej surowców, które możemy przeznaczyć na rozwój militarny. Jak to w strategiach wieloosobowych na telefony bywa, wszystko opiera się tutaj na czasie do ukończenia kolejnej akcji i aktywności za wszelką cenę. Wróg nie śpi i może zaatakować w najmniej spodziewanym momencie – miałem nieszczęście trafić na przeciwników z drugiej półkuli, którzy radośnie plądrowali moje miasta, gdy ja słodko spałem, bez najmniejszych szans na szybki transfer dóbr do niezagrożonej placówki. Potem, gdy udało mi się odbić od dna, potrafiłem całkiem sprawnie pokonać przeciwników, którzy grali dłużej, poprzez strategiczne zagrania małymi ilościami jednostek. Tak, w końcu wyważono na tyle rozgrywkę, że nowy gracz wkraczający na pole walki, mógł, w choćby najmniejszym stopniu zmierzyć się ze starymi wyjadaczami, poprzez umiejętne zarządzanie wojskiem.

Wszystko to okraszono bardzo przyjemną dla oka grafiką, bez zbędnych fajerwerków, ale tego nie można oczekiwać po darmowej strategii. Budynki przygotowano starannie, jednak modele jednostek mogłyby być choć troszkę bardziej dopracowane. Audio jest sprawą jak zawsze drugorzędną- stanowi niezłe tło, jednak nie jest to muzyka godna Oskara.

Jeśli lubicie strategie to owszem, bardzo polecam tą aplikację. Pamiętajcie jednak, że wraz z czasem, gra pochłonie też duże ilości pakietów internetowych!
Gra za darmo w Google Play!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button