How to make Origami – analogowa zabawa

origamiBawiliście się kiedy w Origami? To sztuka składania papieru w taki sposób, żeby stworzyć przestrzenny obiekt, który ma przypominać coś konkretnego. Zazwyczaj są to wszelkiego rodzaju zwierzaki. Wszystko jednak musimy wykonać za pomocą naszych dłoni i kartki. Niepotrzebne są żadne inne narzędzia.

Przed nami aplikacja, która zawiera w sobie 22 instrukcje pozwalające na stworzyć przedstawione figury. Szkoda, że jest to tylko tyle. Mimo wszystko jest to ilość wystarczająca do tego by zainteresować niektóre osoby tą tematyką.

Co z trudnością instrukcji? Oczywiście do stworzenia figur z kartek papieru wymagana jest choć minimalna sprawność manualna. Osoby, którym ręce się trzęsą, bądź po prostu nie mają żadnej koordynacji ruchowej po prostu będą się czuły nieciekawie. How to Make Origami okazuje się jednak bardzo dobrą okazją do potrenowania! Na szczęście aplikacja nie jest przepełniona bardzo trudnymi modelami. Większość rzeczy na pewno uda wam się odtworzyć bez niczyjej pomocy. Jeśli liczba 22 instrukcji to za mało, to możemy przenieść się na stronę internetowa, gdzie znajdziemy ich zdecydowanie więcej.

How to Make Origami to naprawdę bardzo przyjemna aplikacja. Instrukcje pokazane są w bardzo przystępnej formie. Poradzi sobie z nimi nawet dziecko. Program sprawia naprawdę wiele radości. Zwłaszcza, gdy weźmiecie np. swoją dziewczynę i konkurujecie w tym kto najlepiej i najdokładniej odwzoruje to, co na ekranie.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button