Survival Run with Bear Grylls – wciel się w postać znanego podróżnika

Bear Grylls jest znanym podróżnikiem, który słynie z tego, że chętnie pcha się w niebezpieczeństwo. Nie straszne mu są ucieczki przed groźnymi zwierzętami, czy zjadanie robaków w dzikiej puszczy. W Survival Run with Bear Grylls nasz podróżnik będzie uciekał przed niedźwiedziem.

Survival Run with Bear Grylls to świetny runner, w którym spotkacie się zarówno z bieganiem po płaskim terenie, ostrymi zjazdami na pupie, czy brodzeniem w wodzie, do której spadliście podczas szalonej ucieczki. Głównym bohaterem gry jest Bear Grylls, o którym wspomniałam już wyżej. Jeżeli lubicie adrenalinę i niekończące się wyzwania, pobierajcie produkcję studia F84 Games.

Nie ma co ukrywać – niedźwiedź czuje się w lesie, jak ryba w wodzie. Dla człowieka gęstwiny, zwierzęta przebiegające przez szklak, a także połamane drzewa nie są najlepszym miejscem do życia. Nasz bohater lubi jednak takie wyzwania. W tym przypadku będzie goniony przez niedźwiedzia, który dawno nie miał ciepłego mięska między zębami.

Podczas gry będziecie spotykać się z takimi przeszkadzajkami, jak dzikie zwierzęta, które będą chciały Was dopaść, potoki płynące dość mocnym strumieniem, połamane drzewa, które torują drogę ucieczki, wystające skały, urwiska, przez które będziecie musieli się prześliznąć, oraz wiele innych. Jedno jest pewne – nie będziecie się nudzić.

Za zebrane w grze pieniądze, możecie kupować power-upy, jak na przykład uniknięcie zderzenia z trzema najbliższymi przeszkodami, bądź ulepszać postać, poprzez dopieszczanie możliwości przyciągania monet, czy bycia przez chwilę nieśmiertelnym.

Trzeba przyznać, że Survival Run with Bear Grylls wciąga tak mocno, że ciężko jest się wyrwać. Kiedy zaczniecie zabawę, będziecie w niej tkwić przez długi czas. Jeżeli chodzi o grafikę, mogłoby być oczywiście lepiej, jednak biorąc pod uwagę świetnie wymyślone strumienie i zjazdy, które faktycznie dają poczucie rzeczywistości, nie będę się czepiać.

Oprawa dźwiękowa zasługuje na wysoką ocenę. W tle słyszymy odgłosy natury, które wprowadzają nas w grę na tyle, na ile tylko można. Najlepiej jest korzystać ze słuchawek, aby w pełni oddać się niebezpiecznej przygodzie.

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Survival Run with Bear GryllsFloor 84 Studio, LCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button