Mr Flap – coś innego, coś fajnego!

Fani Flappy Bird powoli odchodzą od produkcji, które stały się żywą kopią oryginału. Szukają czegoś, co zastąpi kochaną przez wielu gierkę z ptaszkiem w roli głównej. Studio 1 Button stworzyło grę, która mnie osobiście zachwyciła. Jest to coś bardzo podobnego do Flappy, jednak dzięki zamknięciu całej zabawy w kole, mamy do czynienia z zupełną innowacyjnością.

Mr Flap to aplikacja zręcznościowa, w której staramy się panować nad lotem kwadratowego ptaka. Niebieski świrgołek jest delikatnie mówiąc pierdołowaty i nie potrafi fruwać bez pomocy. Jedynie dzięki naszym zwinnym palcom, będzie mógł pokonywać kolejne przeszkody.

Jak zdążyliście pewnie zauważyć na obrazku wyżej, nasz ptak porusza się w kole, które jest naszpikowane różnymi przeszkodami. Zdobywamy jeden punkt, kiedy zrobimy pełne okrążenie – jak dotąd – mój rekord wynosi… 1. Uwierzcie mi na słowo, że zabawa jest świetna, ale bardzo trudna.

Kiedy uda nam się przelecieć nad pierwszą przeszkadzajką, będziemy musieli skupić się od razu na kolejnej. Ekran się nie przekręci, abyśmy mogli mieć ptaszka w poziomie. Należy w taki sposób nim sterować (tylko poprzez klikanie), aby zataczał koła zgodne z ruchem wskazówek zegara.

Autorzy gry zadbali o to, aby gracze mogli pośmiać się z efektów dźwiękowych. Niebieski stworek wydaje zabawne dźwięki, które niesamowicie umilają grę. Swoim wynikiem możecie podzielić się ze znajomymi za pomocą Twittera, tym samym rzucając im wyzwanie. Ja nie odważyłam się na wysłanie wiadomości zachęcającej do pobicia wyniku ,,1″, jednak jestem pewna, że po dłuższej zabawie zdobędziecie lepsze wyniki, niż ja ;)

O ile pierwsze koło udaje się w miarę łatwo przejść (po kilkunastu próbach, of kors), o tyle kolejne nie jest już takie proste. Ja wypadałam po prostu z rytmu, kiedy ptak przemieszczał się z dołu ekranu na jego bok, a następnie na górę. Trzeba przyznać, że Mr Flap to świetna propozycja na zmianę upodobań z Flappy Bird. Ja się dałam przekabacić. Jak będzie u Was?

icon
Mr Flap1Button SARLGamesBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button