Słóweczka – pokonaj resztę świata w walce na słowa

Słóweczka to produkcja studia Fugo, która zaszczyciła nas polską wersją językową. Dość mam już zabaw w polskie produkcje, które są nastawione na zagranicznych graczy i dysponują jedynie językiem angielskim. Na szczęście w tym przypadku jest inaczej! Macie okazję rywalizować jednocześnie z setkami użytkowników!

Jedyne, co musicie posiadać, to w miarę dobrą znajomość słów, oraz szybki refleks. Dlaczego znajomość słówek? Na planszy będziecie musieli znaleźć dowolne wyrazy – im więcej w wyznaczonym czasie uda Wam się wykreślić, tym lepszy wynik osiągniecie. Czemu szybki refleks? Macie niecałe dwie minuty na zebranie jak największej ilości słówek! Do dzieła!

Wybierzcie jeden z trybów gry: online, trening, bądź na zmianę. Najlepsza zabawa jest podczas gry online. Na pasku widzicie ilość graczy. Rywalizujecie ze wszystkimi. Każdy z Was, dostaje taką samą planszę. Waszym zadaniem jest ułożenie jak największej ilości wyrazów z klocków podanych na ekranie. Litery nie znikają, kiedy ich użyjecie. Gracie do oporu!

Możecie skreślać wyrazy po skosie, w pionie, w poziomie, a także po części tak i tak. Po prostu przeciągacie palcem po ekranie, do czasu stworzenia wybranego słowa. Kiedy takie już powstanie, zaświeci się na zielono i zostanie dołączone do Waszej listy. Nie macie czasu do stracenia, więc musicie szybko zabrać się za wyszukiwanie kolejnych słów.

Kiedy grałam z 61 graczami online, udało mi się wbić na 26 pozycję. Nie miałam wprawy w treningu. Porwałam się od razu na rywalizację. Teraz wiem, że warto jest najpierw poćwiczyć offline w trybie ,,trening”. Taka zabawa daje dużo lepsze wyczucie w późniejszych zmaganiach z przeciwnikami.

Jestem zachwycona grą. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to to, że w produkcji nie ma wszystkich słówek. Często spotykam się z trudnymi wyrazami, których znaczenia nawet nie znam, a aplikacja odrzuca moje, dość banalne słowa. Tak, czy inaczej, takie sytuacje zdarzają się wyjątkowo rzadko. Polecam wszystkim, którzy lubią trochę pogłówkować ;)

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button