Worms 3 – numer jeden na liście gier w AppStore

Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać Wormsów. Każdy chyba kiedyś toczył robakową wojnę, choćby na pececie. Obecnie możecie odpicować swoje jabłuszkowe urządzenia o grę Worms 3, która obecnie znajduje się na pierwszym miejscu na liście TOP w AppStore.

W grze macie do wyboru kilka trybów. Zaczynamy od kampanii, w której walczymy standardowymi metodami z przeciwnikiem. W swoim zespole mamy kilka glizd, które potrafią sprytnie używać broni. Naszymi przeciwnikami nie są tylko inne robaki, ale także samo podłoże. Jeżeli źle ustawimy bombę, może nam wybuchnąć pod ,,stopami”, przez co życie naszego robala bardzo się skurczy, bądź kompletnie wyczerpie…

Zdecydujcie, czy wolicie grać online, czy offline. Jeżeli wybierzecie grę w sieci, musicie być przygotowani na bardzo sprytnych przeciwników, którzy osiągnęli już duży poziom wtajemniczenia. Proponuję zacząć od samouczka i nauczyć się wszystkich sztuczek, jakie tylko są dostępne.

Przede wszystkim musicie wiedzieć, jaką moc i jaki zasięg mają poszczególne pociski. Klikając ikonkę z lewej strony ekranu, możecie na bieżąco zmieniać broń, odcinając tym samym drogę przeciwnikom. Uważajcie jednak, aby samemu nie paść ofiarą swojej pułapki!

Gra zawiera bardzo rozbudowaną część rankingową, w której możecie porównać swoje wyniki z innymi graczami. Może początkowo nie będzie to zbyt pocieszające, ale będziecie mogli zobaczyć, jak wysoko można zajść. Podczas gry będziecie zbierać różnego rodzaju fanty. Będą one przydatne, kiedy będziecie chcieli kupić pułapki na przeciwników.

Pod względem graficznym, produkcja studia Team17 Software charakteryzuje się rewelacyjną grafiką. Podczas zabawy można przybliżać ekran w taki sposób, aby z bardzo bliska można było przyglądać się bitwie. Trzeba przyznać, że twórcy zadbali o oprawę graficzną i pomyśleli o osobach ze słabym wzrokiem ;)

Dźwiękowo gierka prezentuje się po prostu świetnie. Nie mogę na nic narzekać. Niestety – Worms 3 jest obecnie płatne, jednak jestem pewna, że nie pożałujecie wydania 4 złotych :) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

icon
Worms™ 3Team17 Digital LimitedGames4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button