Supermarket Management – pełna wersja płatnej dotychczas gry dla dziewczynek

Młoda dziewczyna po skończeniu szkoły postanowiła znaleźć pracę. Jadąc na spotkanie, w korku zetknęła się z mężczyzną, który akurat poszukiwać pracownika do prowadzenia swojego sklepu. Dziewczyna chętnie podjęła się zadania. W Supermarket Management to właśnie my będziemy musieli wcielić się w jej rolę i zrobić wszystko, by interes kręcił się jak najlepiej.

Do naszych zadań należy między innymi wykładanie towarów na półki, sprawianie, by klienci byli należycie obsłużeni, a także zadowoleni. Podczas gry zbieramy punkty doświadczenia, które następnie umożliwiają nam rozwijanie biznesu.

Kiedy wszystko nabierze odpowiedniej szybkości, będzie trzeba zainwestować we współpracowników. Jedna osoba nie będzie w stanie podołać wszystkim zadaniom. Grając na czas, zbieramy pieniądze, by udoskonalać produkty, oraz szybkość obsługi

Cała produkcja opiewa na 49 różnych poziomów osiąganych dzięki zebraniu odpowiednich punktów xp i 4 sklepy. Każdy jest zupełnie inny i wymaga indywidualnego podejścia. Zebrane w sklepie pieniądze przeznaczamy na ulepszenia, oraz kupowanie nowych gadżetów sklepowych. Układanie produktów na półkach nie jest problemem. Sztuka opanowania zaczyna się wtedy, gdy klientów zaczyna przybywać…

Oprawa graficzna produkcji nie jest może jakaś wyjątkowa, lecz nie odbiega szczególnie od podobnych sobie gier. Myślę, że każda mała dziewczyna będzie zachwycona możliwością prowadzenia sklepu na ekranie smartfona. Do tej pory za grę trzeba było zapłacić prawie dwa dolary. Dzięki uprzejmości autorów – studia G5, obecnie można ją nabyć za friko. Nie czekamy, tylko pobieramy. Dziecko będzie miało masę radości, a autorzy zyskają kolejnego zadowolonego klienta.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button