Asteroid Attack – uratuj planetę przed asteroidami

Asteroid Attack naszym zadaniem będzie uchronienie Ziemi, oraz jej satelitów przed spadającymi asteroidami. Produkcja studia GameAnax dostępna jest zarówno na urządzenia z jabłuszkiem, jak i androidowym KitKat’em. Czy warto ją pobrać? O tym zadecydujecie sami, lecz myślę, że warto żebyście wiedzieli o obecnej promocji. Kiedy dobiegnie końca, aplikacja wróci do swojej poprzedniej ceny – $0,99.

By zastopować pędzące asteroidy, wystarczy narysować linię za pomocą palca. Należy pamiętać o tym, że ilość magicznego płynu do blokowania spadających ciał jest ograniczona. Trzeba rysować jak najdokładniejsze i najkrótsze kreski, jakie tylko jesteśmy w stanie. Uchroni to misję przed niepowodzeniem.

Każdy satelita, który oberwał od asteroidy, jest w stanie zregenerować się w ciągu 60 sekund. Zbieranie gwiazdek, które aktywują się dzięki zniszczonym asteroidom, jest wyjątkowo istotne. To dzięki nim uzyskujemy power-upy, dzięki którym skuteczniej możemy walczyć o bezpieczeństwo naszego globu.

Co dwie minuty nad planetą pojawia się statek. Nie dajcie się zwieźć pozorom – nie przylatuje w dobrych intencjach. Należy zniszczyć go najszybciej, by nie dostał się do Ziemi.

Wygląd aplikacji jest bardzo ładny. Nie jest to może mistrzostwo świata, jeżeli chodzi o efekty specjalne, ale mnie taka prostota całkowicie odpowiada. Swoimi osiągnięciami możemy dzielić się ze znajomymi, a także porównywać wyniki w tabeli graczy.

Achievementsów do wykonania jest bardzo dużo, dzięki czemu zabawa nie nudzi się po krótkim czasie. Jeżeli szukacie czegoś odlotowego, Asteroid Attack z pewnością spełni Wasze oczekiwania :)

Grę można pobrać w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close