Drawnimal – każde dziecko mieć to powinno!!!

Kto by pomyślał, że tak banalny pomysł, jak ten zastosowany w Drawnimal osiągnie tak wielki sukces! Autorzy aplikacji są dosłownie moimi mistrzami. Stworzyli aplikację dla dzieci, która po prostu mnie zachwyciła.

Do korzystania z narzędzia potrzebna będzie … kartka papieru, bądź jakikolwiek płaski przedmiot, po którym można spokojnie rysować. Przydadzą się jeszcze kredki i dobry mazak. iPhone’a, bądź iPad’ kładziemy na samym środku powierzchni i bierzemy się do dzieła, czytając instrukcje na wyświetlaczu.

W aplikacji znajdziemy zwierzaki, które odpowiadają wszystkim literom alfabetu. Co prawda ich nazwy są w języku angielskim, ale w niczym to zupełnie nie przeszkadza. Przeciągając palcem po literach, możemy odsłuchiwać ich wymowę, oraz zabierać się za rysowanie wybranego kształtu.

W przypadku słonia widocznego na screenie powyżej, zadaniem dziecka jest namalowanie na kartce dokładnie takie wzoru, jak wskazany przez autorów. Takie odwzorowanie zapewni świetne połączenie tego, co na kartce, z tym, co na ekranie.

W momencie dotknięcia ekranu, postać się porusza, wydając zabawne dźwięki i robiąc często komiczne miny. Twórcy dodatkowo odczytują angielską nazwę zwierzęcia, co bardzo pomaga w zapamiętaniu. Zwierzaków w aplikacji jest tyle, ile liter w angielskim alfabecie. Można bawić się do oporu.

Studio Yatatoy zadbało o to, by małe szkraby nie nabiły rodzicom zbyt dużego rachunku. By przejść do strefy rodzica, należy wykonać gest opisany dokładnie na wyświetlaczu. Jeżeli nasze pociechy nie są zbyt cwane, powinniśmy w ten sposób uchronić się przed niechcianymi wydatkami.

Oprawa aplikacji jest po prostu rewelacyjna. Idealnie łączy się z kartką papieru i rozwiniętą wyobraźnią dziecka. Polecam apkę wszystkim, którzy szukają czegoś sprawdzonego i ciekawego dla swojego malca. Gra jest obecnie na przecenie, więc warto jak najszybciej pokusić się o jej pobranie.

icon
DRAWNIMAL by YATATOYYATATOY OyEducation9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button