Supermagical – kolorowi wojownicy

Supermagical z pozoru wydawało mi się jakąś marną produkcją o wojownikach. Okazało się, że bardzo się myliłam. Aplikacja jest podobna do Bubble Witch Saga jeżeli chodzi o kategorię. Zadanie gracza polega na zbijaniu przeciwników w tym samym kolorze za pomocą wyrzucania odpowiednich kudłatych kul wprost na przeciwnika. Jeżeli lubicie tego typu gierki, opisywana apka powinna przypaść Wam do gustu.

Nasi przeciwnicy – dziwne stworki ustawiają się w przeróżne kombinacje. Zwracamy główną uwagę na kolory w jakie się grupują. Najlepiej jest trafiać w ostatnie rzędy, gdyż te – po zbiciu – powodują, że cała reszta będąca na przodzie zostaje automatycznie pokonana. Oczywiście zadanie nie jest takie proste, gdyż rzadko mamy dostęp do stworków będących na tyłach. Dysponujemy owłosionymi kulami w różnych kolorach. Jeżeli na strzale widzimy czerwonego kudłacza, celujemy w jak największą grupkę wojowników czerwonych – możliwe jest odbijanie kul od ścian.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że nie trafimy, cała zgraja zbliża się do muru, na którym stoi nasz bohater – zaczyna się robić coraz cieplej i wtedy nie możemy już pozwolić sobie na pomyłkę. W Supermagical dostępna jest opcja multiplayer, dzięki której możemy bawić się ze znajomymi i pokonywać wspólnie wrogów. Gra jest prosta pod względem graficznym, ale wymaga od nas skupienia i dobrej celności.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button