DarmoweGry na iOSiOS

Band Stars – stwórz zespół i podbij świat muzyki

Czy są tu jacyś fani muzyki? Jestem pewna, że większość z Was nie wyobraża sobie życia bez odsłuchiwania ulubionych kawałków. Podobną miłość do muzyki wyznają członkowie zespołu, którym będziecie zarządzać w grze Band Stars. Waszym zadaniem będzie doprowadzenie ich na najwyższe stopnie w muzycznej karierze. Zaczynacie od nazwy grupy, a kończycie na wielkiej sławie i tysiącach fanów ze świata. Twórzcie własną muzykę w studio nagraniowym, miksujcie i bawcie się do woli!

Jak już wspomniałam, w początkowym etapie gry wybieracie skład zespołu i nadajecie mu dowolną nazwę. Ludzie, którzy biorą udział w zabawie muszą być różnorodni. Nie możecie wybrać tylko gitarzystów :) Kiedy uda Wam się skompletować skład bandu, zaczniecie nagrywać i pisać własne piosenki. W każdym levelu macie do wykonania określone zadania. Pamiętajcie, że członkowie grupy muszą być zadowoleni ze współpracy z resztą zespołu i Wami samymi, dlatego musicie angażować wszystkich do pracy w studio.

Możecie dzielić się swoimi wyczynami ze znajomymi – za pomocą facebooka, tweetera, bądź maila. Twoje zadanie nie jest takie proste – jesteś menagerem zespołu, musisz doprowadzić do tego, by paczka pięła się na listach przebojów i zyskiwała fanów. Na początku może być to trudne, jednak z czasem pójdzie Wam o wiele lepiej.

Pobierz Band Stars za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close