Bubble Witch Saga – zostań mroczym pogromcą bąbelków!

bubble Masz ochotę na niekończącą się przygodę? Lubisz gry, w których liczy się koncentracja, precyzja i logiczne myślenie? Jeśli tak – świetnie trafiłeś. Bubble Witch Saga zapewni Ci zabawę przez długie godziny!

Twórcy aplikacji postawili na ilość i jakość, czyli chyba na najlepsze połączenie z możliwych. Gra osadzona jest w klimacie czarownic, mrocznych lasów, parujących kotłów i pająków.

Plansza do gry podzielona została na poszczególne, ponumerowane etapy (jest ich ponad 500). Za każdy level dostajemy gwiazdki – ilość tych gwiazdek jest bardzo istotna – są warunkiem przejścia do kolejnego zadania.

bubble2

W każdym etapie, za pomocą własnych palców wybijamy kolorowe bąbelki, które uderzając o przyklejone do sufitu inne bąble – uwalniają te, które odpowiadają kolorystyce wystrzelonych kulek. Jeżeli nie wystrzelimy bąbla tak, aby minimum trzy jednakowe kulki się stykały – nasz ,,pocisk” przykleja się do reszty, tworząc coraz większe zespoły niepogrupowanych kulek. Naszym zadaniem jest zniszczenie wszystkich bąbli, czyli oczyszczenie planszy.

bubble3

W każdym zadaniu mamy określoną ilość bąbli, którymi możemy strzelać do sufitowego ,,zlepka” (widoczne na głównym kotle). Co pewien czas poziom zlepionych kulek opada, ograniczając tym samym kąt strzału. Twórcy aplikacji najwyraźniej stwierdzili, że presja czasu dobrze wpływa na logiczne myślenie.

W każdym etapie obecne są kociołki oraz pająki. Każdy kociołek ma przypisaną ilość punktów za ,,utopiony” w nim bąbel. Z każdym dobrym ruchem otrzymujemy zwieszającego się z sufitu pająka, który stanowi swego rodzaju amortyzację przy wpadaniu bąbli do kociołków (zanim kulka wpadnie do kociołka, odbija się kilka razy od pająków, przez co istnieje szansa na to, że wpadnie do kotła z większą premią punktową).

Mamy 5 żyć – jeżeli nie uda nam się przejść danego etapu, jedno życie zostaje nam zabrane. Gdy nie pozostanie nam już żadna szansa – musimy uzbroić się w cierpliwość (kilkanaście minut), lub zakupić dodatkowy pakiet żyć.

W każdym momencie możemy podzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi z Facebooka.

Bubble Witch Saga do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button