DigiCal – świetna alternatywa dla aplikacji kalendarza Google

digicalDigiCal to kompletny kalendarz, który doskonale integruje się z tym, który jest najpopularniejszy wśród wszystkich androidowców, a mianowicie Google Calendar oferując właściwie wszystkie opcje, które ma oryginalna aplikacja plus kilka dodatkowych.

Najważniejszą częścią aplikacji jest oczywiście sam widżet, który możemy umieścić sobie na pulpicie w dowolnym miejscu. Jest on świetnie skalowalny i jeśli będziemy zmieniać jego rozmiar, to aplikacja sama będzie dostosowywać się do tego by wyglądało to jak najbardziej sensownie.

Po umieszczeniu widżetu na pulpicie i wybraniu sobie jego rozmiaru otrzymujemy możliwość edycji opcji. Najważniejszą jest oczywiście typ widżetu. Aplikacja wyposażona jest w jej kilka typów: dzień, tydzień, plan dnia, miesiąc, miesiąc słownie i lista. Dość przyzwoicie to wygląda.

sunnyhillride2

Przejdźmy jednak do jednej z ciekawszych opcji aplikacji, a mianowicie możliwości personalizacji. Niestety w wersji darmowej jest to strasznie ograniczone. Nie mamy dostępu do wielu funkcji. Wszystkie te są przydatne dla osób, które bawią się w personalizację swojego telefonu.

Interfejs kalendarza jest intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze. Program posiada dwa style – jasny i ciemny wzorowane na stylistyce Holo. Można było postarać się o więcej styli, choć widżety w sumie i tak sami dostosowujemy.

Aplikacja to świetna alternatywa dla oryginalnej, googlowskiej aplikacji. Szkoda tylko, że darmowa wersja naszpikowana jest wszędzie reklamami wersji płatnej. Trzeba uważać gdzie się klika.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button