Fast Food 3D Racing – szybkie jedzenie w dosłownym znaczeniu

Czy termin fast food kojarzy Wam się tylko i wyłącznie z restauracjami pokroju KFC i McDonald’s? Jeżeli tak, z pewnością nie mieliście okazji grać w Fast Food 3D Racing, która będzie bohaterką tego wpisu.

W produkcji Fast Food 3D Racing główną rolę odgrywają karaluchy, chcące dostać się do jedzenia oraz różnego rodzaju smakołyki. Nasze zadanie w grze polega na kierowaniu zmechanizowanymi wersjami bananów, arbuzów i tym podobnych w taki sposób, by nie zostały dorwane przez wspomniane już insekty. Ot, taka kolejna gra wyścigowa, gdzie w głównej mierze chodzi o szybkość wykonania zadania.

Tak jak napisałem wyżej, do naszej dyspozycji mamy w opisywanej produkcji całą masę fast foodowych pojazdów. Plusem jest to, że każdy z nich ma swoje wady, jak i zalety. Inaczej jeździ się więc wytrzymałym, lecz ciężkim arbuzem, a inaczej zwinnym bananem. Poza sporą ilością wyścigówek, autorzy Fast Food 3D Racing przygotowali także zatrważająco dużo power-upów do zdobycia, dzięki którym można w efektywny sposób pokonywać przygotowaną trasę.

Sporą zaletą Fast Food 3D Racing jest także dostępny globalny ranking wyników, który mobilizuje nas do kolejnych zmagań w świecie jedzenia. We wpisie nie można w ogóle nie wspomnieć również o oprawie audiowizualnej prezentującej się w opisywanej produkcji naprawdę świetnie!

Fast Food 3D Racing do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button