Subway – zajmij się obsługą metra

Niejaki Emilus od pewnego czasu obdarowuje Google Play swoimi pomysłami. Jest nam szczególnie miło, bo to polski twórca, którego apki mieliśmy okazję już testować. Tym razem przeniesiemy się do podziemi i będziemy obsługiwać klientów na stacji metra. Trzeba przyznać, że autor jest zdecydowanie kompatybilny czasowo z powstaniem warszawskiej, drugiej linii metra :)

adsf

Grając w Subway mamy wrażenie, jakbyśmy cofnęli się w czasie o dobrych kilkanaście lat. Naszym oczom ukazuje się prosta wizualnie zręcznościówka z wziętą rodem ze szkolnego zeszytu grafiką. To przyjemny powrót do dzieciństwa.

Zgodnie z zasadami gry, naszym celem jest zarządzanie stacją metra. Na peronie bez przerwy przybywa pasażerów. Są oni odrobinę… upośledzeni, bo nie potrafią samodzielnie wejść do wagonu. Musimy im w tym pomóc.

Kolorowe pociągi jeżdżą po obu stronach planszy. Naszych klientów charakteryzują barwy ubrań. Ich kolory są adekwatne do wagonu, do którego chcą wsiąść. By zapakować ich na ,,pakę”, musimy przeciągnąć bohaterów do odpowiednich prostokątów.

saa

Na dolnym pasku znajduje się licznik pasażerów. Jeżeli dojdzie on do końca, poniesiemy klęskę. By temu zapobiec, musimy przyspieszyć i przebierać palcami ile sił.

W grze dostępne są achievementsy, dzięki którym mamy motywację do dalszego działania. Jest ich trochę, więc odrobinę się zejdzie, zanim wszystkie uda nam się odblokować.

Jeżeli macie ochotę na fajną zabawę podczas niezbyt długich chwil nudy, polecam. Fajnie i zupełnie za darmo. Polecam :)

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button