TNT Master – podkładaj bomby i rób wielkie bum!

Explosive Action Free Games zaoferowało swoim użytkownikom grę polegającą na niszczeniu różnorodnych budowli przy pomocy ładunków wybuchowych. Wiem, że większość ludzi przepada za takimi produkcjami, więc tym chętniej przedstawiam Wam TNT Master.

TNT Master to cztery epizody zawierające po 20 leveli, czyli w sumie 80 plansz do pokonania. Za każdy level gracz ma okazję uzyskać maksymalnie 3 gwiazdki. Ich ilość przyznawana jest według pewnych kryteriów.

Przede wszystkim musimy zmieścić się z pozostałościami budowli pod pewnym poziomem. Druga sprawa precyzja działania. Jeżeli w okolicy znajdują się fajerwerki, które powinniśmy odpalić, tak powinno się stać po detonacji. Jeżeli znajdą się obiekty, które nie mają prawa ucierpieć, również muszą być wzięte pod uwagę.

Wybuchy są bardzo realistyczne i nie przesadzone. To wpływa bardzo pozytywnie na zabawę, nie powodując efektu przekoloryzowania. Do wyboru gracz otrzymuje 3 różne materiały wybuchowe. Każdy z nich służy do niszczenia innych rodzajów materiałów. Należy więc mieć pojęcie o tym, co do czego pasuje.

Jeżeli mam być szczera, tytuł bardzo przypadł mi do gustu. Gwarantuje bardzo przyjemną zabawę, jest gratką dla fanów pirotechniki i oferuje bardzo dużo skomplikowanych poziomów.

Graficznie prezentuje się bardzo dobrze, szczególnie że levele są rozmieszczone na różnych pod względem wizualnym planszach. Polecam wszystkim ambitnym graczom :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button