AppSale – promocje w AppStore #118

Witajcie w tym iście wiosennym odcinku mojego cotygodniowego cyklu. 118 wpis pod nazwą AppSale będzie zawierał recenzje kilku gier i jednej aplikacji, które na co dzień kosztują parę dolarów, lecz obecnie są dostępne za darmo. Jeżeli macie chęć oszczędzenia odrobiny pieniędzy, koniecznie przyjrzyjcie się bliżej moim propozycjom :)

Powiem szczerze, że miałam ogromne problemy ze znalezieniem czegoś konkretnego. Wszystkie tytuły były już znane, bądź przecenione na siłę, by było tylko o nich głośno w świecie promocji. Udało mi się jednak wynaleźć 4 apki, którym warto jest się bliżej przyjrzeć.

Co przygotowałam na dziś? Tom Loves Angela (przecena z $0,99 na zero), Sky Aces 2 (przecena z $0,99 na zero), Rune Gems (przecena z $2,99 na zero), oraz Modern Combat 5: Blackout (przecena z $5,99 na zero).

  Tom Loves Angela

aqwf

Jak sądzicie, o czym może traktować aplikacja w której już w tytule zauważymy serduszko? Oczywiście o miłości – tym razem Toma (znanego z Talking Tom kocura) do Angeli (różowej ślicznotki potrafiącej komunikować się z ludźmi).

W Tom Loves Angela znajdziemy opcje dla dzieci i dla dorosłych. Zasadniczo jedyna różnica polega na wprowadzeniu, bądź ukryciu czatu pomiędzy nami (Tomem), a Angelą. Wpisując dowolne frazy w języku angielski, uzyskujemy automatyczne odpowiedzi napisane przez swawolną kicię.

assssss

Autorzy nie zapomnieli o zabawnych opcjach, jak na przykład zrzucanie Toma z dachu, uderzanie go doniczką z kwiatami, czy graniu na instrumentach. W sumie otrzymujemy naprawdę fajną zabawę.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 Sky Aces 2

Aky Aces 2 to produkcja zręcznościowa, w której przychodzi nam wcielić się w rolę jednej z dwóch jednostek. Po pokonaniu obowiązkowego tutorialu, uczącego zawodnika obsługi maszyny i strzelania do celu, przechodzimy do prawidłowej zabawy.

Sterujemy przy pomocy dotykania strzałek z lewej strony ekranu (tu są dwie opcje do wyboru), strzału, oraz rakiety. Naszymi celami stają się zarówno ludzie, sprzęt wojskowy naziemny, jak i inne samoloty.

Gra jest ciekawa i zaopatrzona w prostą grafikę. Nie każdemu przypadnie do gustu, ale z pewnością znajdzie swoich fanów. Pobierajcie jak najszybciej ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Rune Gems

Rune Gems to gra logiczna, w której przychodzi nam ruszyć mózgownicą. Tym razem trafia na symbole, które musimy ze sobą łączyć w trójki, czy oczyścić planszę.

Produkcja oferuje 6 map z kilkunastoma levelami w każdej. By dostać się do następnej, należy najpierw przebrnąć przez poprzednią. Akcja gry toczy się na szarej planszy, która udekorowana jest różnobarwnymi bloczkami. Dół ekranu to podstawka podoba do tej używanej w trakcie gry w Scrabble. Służy do ułatwiania nam zadania i przestawiania bloczków w odpowiedniej kolejności.

Jeżeli macie chęć na fajną zabawę bez konieczności płacenia, pobierajcie bez wahania, bo wkrótce cena może wrócić do normy, a wtedy nie będzie już tak wesoło :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Modern Combat 5: Blackout

Na sam koniec pozostawiłam wisienkę na torcie, a mianowicie Modern Combat 5. Do tej pory za tytuł trzeba było zapłacić kilka dolarów, lecz twórcy przerzucili się z płatnej produkcji na system mikropłatności i zadowalają obecnie graczy opcją free-to-play.

Gra jest strzelanką, którą kochają miliony graczy. Oferuje tryb multiplayer, bądź samodzielną rozgrywkę. Swoją przygodę zaczynamy jako jednostki biorące udział w ochronie przed terroryzmem. Wcielamy się w rolę jednego z 4 rodzaju bohaterów posiadających charakterystyczne sobie umiejętności i uzbrojenie.

Sterowanie postaciami odbywa się przy pomocy dotyku i jest bardzo wygodne. Autorzy przyłożyli dużą wagę do oprawy audiowizualnej, czego dowodem są załączone screeny. Fani strzelanek będą w siódmym niebie ;)

Przecena z $5,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button