Storm the Train – umarlaki na pędzącym pociągu

Gra o nazwie Storm the Train to ciekawa propozycja na nudne wieczory. Cała akcja rozgrywa się na pędzącym pociągu, wypełnionym po brzegi umarlakami – zarówno zombiakami, jak i najzwyklejszymi szkieletami. Zadaniem gracza jest unicestwianie przeszkód i poruszanie się ciągle naprzód, aby na końcu niszczyć przywódców wyżej wspomnianych przeciwników. Prosta, klasyczna i fajna strzelanka. Polecam już w tym miejscu. Poniżej znajdziecie recenzję produkcji.

Zaczynamy grę z zerowym doświadczeniem – w sumie tak było, jest i będzie. Każdy ,,zabity” umarlak powoduje, że nasze punkty doświadczenia rosną. Lądujemy na pociągu i zaczynamy walkę. Sterowanie jest dość proste, jednak mnie osobiście denerwuje usytuowanie przycisku strzału obok skoku – ciężko jest skoordynować palce w tym przypadku. Staramy się dojść na sam początek pociągu, zabijając po drodze wszystko, co się rusza. Do naszej dyspozycji początkowo jest tylko jedna broń, jednak z czasem, kiedy zbierzemy odpowiednią ilość monet, będziemy mogli ulepszyć swój arsenał, lub zakupić pomocnika, który z automatu strzela do wszystkich, których widzi w swojej okolicy.

Im więcej zabitych, tym lepszy stan naszego portfela. Jak już wspominałam, pod koniec każdego mini-levelu, mamy do czynienia z szefem wszystkich szefów, który charakteryzuje się tym, że jest wyjątkowo silny i trudny do zniszczenia. Nie ma jednak rzeczy nie do zrobienia. Kupujemy odpowiednią broń i rozwalamy kościotrupa w drobny mak ;)

Pobierz Storm The Train za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close