Yousician Guitar – aplikacja dla początkujących i zaawansowanych gitarzystów

Grywacie czasem na gitarze? A może macie w planach rozpoczęcie nauki? Godzina brzdękania z nauczycielem to wydatek rzędu około 100 złotych. Co powiecie na to, aby najpierw wypróbować swoje umiejętności w Yousician?

Ku mojemu niezadowoleniu, korzystanie z aplikacji wymaga rejestracji, bądź połączenia się z Facebookiem. Z dwojga złego zdecydowałam się na fb. Okazało się, że złego jest jeszcze więcej, bo wyszedł jakiś błąd i ta opcja nie przeszła…

Kiedy już uporałam się z rejestracją, mogłam zacząć swoją przygodę. Pierwszą rzeczą było obejrzenie wstępu w formie wideo. Kolejne kroki to odpowiadanie na proste pytania zadawane przez lektora – i tu przykład – ,,czy potrafisz nastroić swoją gitarę?”.

Jeżeli nasza gitara (ta prawdziwa) nie zostanie prawidłowo nastrojona w połączeniu z aplikacją, nie uda nam się idealnie zaprezentować swoich możliwości ze względu na to, że apka nie wyłapie wszystkich granych nut.

Autorzy (Yousician) oferują użytkownikom opcję testowania swoich umiejętności i ich ocenę. Dodatkowo mamy szansę na zaproszenie znajomych do oceniania naszych ,,wykonów” i korzystania z forum.

Aplikacja daje możliwość na cykliczne udoskonalanie swoich umiejętności. Za każdym razem, kiedy chcemy spróbować czegoś nowego, musimy przejść test. Dzięki temu zyskujemy kolejne punkty doświadczenia i zyskujemy określony level.

Jako osoba grająca na gitarze stwierdzam, że Yousician jest świetną perspektywą dla początkujących gitarzystów. Zazdroszczę, że sama nie miałam szansy na tego typu naukę :) Polecam!

icon
Yousician: Learn & Play MusicYousician LtdEducationBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button