Save My Dog – pogłówkuj i…uratuj pieska

Gry logiczne zazwyczaj nie posiadają jakiejkolwiek fabuły. Od czasu do czasu zdarzają się jednak produkcje, które odbiegają od utartego schematu łamigłówek. Jedną z takich gier jest Save My Dog – ciekawa gra w łączenie kolorowych klocków, gdzie poza punktami przychodzi nam zbierać…pieski.

save1

Save My Dog to kolejna z aplikacji, gdzie zadaniem gracza jest łączenie ze sobą kolorowych klocków w tym samym kolorze. Na poszczególnych planszach znajdują się elementy w kilku kolorach, a my w taki sposób musimy je niszczyć, by plansza została całkowicie wyczyszczona, a więc inaczej rzecz ujmując – nie możemy doprowadzić do sytuacji, by został jakiekolwiek klocek bez pary.

Czym zatem różni się opisywana tutaj gra od innych tego typu gierek? Na każdym levelu na szczycie kolorowej piramidy znajduje się piesek. Po ukończeniu levelu czworonóg zostaje uratowany, za co od czasu do czasu otrzymujemy nie tylko przepustkę na kolejny poziom, lecz także różnego rodzaju bonusy.

save2

Oczywiście, im szybciej daną planszę ukończymy i będziemy na to potrzebowali jedynie znikomej ilości ruchów, tym więcej otrzymamy gwiazdek na koniec. Grę „na odwal” można przejść bez problemu. Jeżeli jednak chce się wszystkie poziomy ukończyć z trzema gwiazdkami, jest to dużo trudniejsze zadanie do zrealizowana.

Oprawa graficzna Save My Dog jest słodka do bólu. Grę polecam przede wszystkim dzieciom, które lubią sobie pogłówkować, a nie czują się jeszcze na tyle dorosłe, by niszczyć, na przykład, diamenty ;)

Save My Dog za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button