RoadRash – zostań niepokonanym piratem drogowym

693d7bf8-e311-4e94-82e5-6863a4fad37aJeśli lubisz szybką jazdę i niebezpieczne manewry jest to z całą pewnością gra dla Ciebie! Jedź z całą prędkością, pokonuj inne samochody i zbieraj punkty. Powodzenia!

Wydawcą tej aplikacji jest zespół juos labs, którzy stworzyli do tej pory całkiem pokaźną liczbę gier na Windows’a Phone. Niektóre z nich zyskały sobie dobrą opinię i sławę wśród wielu graczy.

RoadRash nie jest typową grą wyścigową. Oczywiście, polega ona na zdobyciu jak najwyższego wyniku i przejechaniu jak największej liczby kilometrów. Jedziemy sobie żółtym samochodem po drodze jednokierunkowej trzypasowej. Naszym zadaniem jest zdobycie ogromnej liczby punktów jadąc i spychając na pobocze inne samochody – tym samym one wybuchają i sprowadzając na nasze konto dodatkowe punkciki. Podczas jazdy możemy zdobywać różne ulepszenia dodające nam szybkości.

Gra ma dwa tryby. Możemy uczestniczyć w ogólnoświatowym wyścigu na najwyższa liczbę punktów. Taka rozgrywka jest na czas i trwa określoną liczbę sekund. Efektem końcowym jest tabela ukazująca nam na jakim miejscu się znajdujemy. Drugi tryb polega na samodzielnej jeździe, gdzie nie ogranicza nas czas. Wyścig trwa dopóki nie poniesiemy porażki tzn. dopóki nie przywalimy w tył innego samochodu.

Grafika gry jest stworzona z myślą o prostocie i klarowności. Nie ma tutaj żadnych niespodziewanych efektów specjalnych, nawet ich nie trzeba. Gra sama w sobie jest ekscytująca. Podkład muzyczny przypomina ścieżki dźwiękowe z filmów o tematyce samochodowej lub z klasycznych gier wyścigowych.

Gra chociaż nie ma zaskakującej fabuły jest dosyć wciągająca. Może nie należy do genialnych ale w każdym razie warta jest przetestowania.

Ocena końcowa : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button