AppSale – promocje w AppStore #13

Pechowa trzynastka? Na pewno nie na AppsBlogu i naszym cyklu AppSale. W dzisiejszym odcinku przygotowaliśmy dla Was kolejne przecenione gry i aplikacje. Mamy nadzieję, że ponownie dzięki nam uda Wam się skorzystać z wyjątkowych okazji dostępnych w AppStore i pobrać  na co dzień płatną aplikację całkowicie za darmo!

 

kapt1. Little Red Riding Hood, czyli bajka o Czerwonym Kapturku czytana przez bardzo miłego lektora. Plusem i jednocześnie minusem aplikacji jest zainstalowany w niej język angielski – nie ma możliwości wyboru języka polskiego, dzięki czemu nasi podopieczni będą musieli nauczyć się kilku obcych słów.

Opisywana aplikacja nie jest typową książką mobilną, gdyż mamy w niej szansę wykonywania różnych zadań w trakcie trwania bajki. W każdej ze scen należy znaleźć trzy ukryte gwiazdki. Jeżeli uda nam się do samego końca znaleźć wszystkie starsy, otrzymamy w prezencie dodatkową bajkę.

Warto również wspomnieć, że w momencie gdy lektor czyta bajkę, mamy możliwość poruszania bohaterami w dowolny sposób poprzez kliknięcie w poszczególne postaci.

Do tej pory Little Red Riding Hood kosztowała 0,99$, pobierz już teraz za darmo w AppStore.

 

line2. Dot Line – jeżeli macie ochotę na aplikację, która pomoże Wam w ćwiczeniu pamięci krótkotrwałej, powinniście zainteresować się grą Dot Line. Naszym zadaniem w niej jest rysowanie odpowiednich wzorków na dziewięciu kółkach w taki sposób, aby wzór pokrywał się z zaprezentowanym kilka sekund wcześniej.

Początkowo zadanie jest proste, należy bez odrywania palca od ekranu połączyć ze sobą dwa lub trzy punkty. Po pewnym czasie kombinacje stają się coraz trudniejsze, a co za tym idzie, nasze zadanie o wiele ciekawsze i bardziej wysilające pamięć.

Autorzy gry przygotowali dla nas globalny ranking, w którym możemy sprawdzić się w walce z najlepszymi graczami z całego świata, a także tylko i wyłącznie z naszymi znajomymi. Przygotowano dodatkowo achievementsy do wykonania – świetna zabawa gwarantowana.

Pobierz Dot Line za darmo w AppStore, spiesz się, bo gra w każdej chwili może wrócić do swojej standardowej ceny: $0,99.

 

kibel3. PipeRoll 2 Ages – zostań mistrzem wodociągów. Twoje zadanie będzie polegało na połączeniu w odpowiedni sposób poprzekręcanych części rur i doprowadzenie wody do wyznaczonego otworu. Wraz z upływem kolejnych leveli, przyjdzie nam trudzić się z kilkoma cieczami na raz i wieloma otworami wlotowymi. Trzeba w taki sposób prowadzić rury, aby płyny się ze sobą nie krzyżowały, lecz przechodziły obok, bez kolizji.

Do przejścia mamy ogromną ilość poziomów, które podzielone są na osiem epok historycznych. Zaczynamy przygodę w prehistorii, a kończymy w czasach, w których człowiek kolonizuje kosmos. W standardowej ocenie appsblog.pl, aplikacja uzyskałaby miano kibelkowej i 10/10 (nie tylko ze względu na swoją tematykę).

Pobierz PipeRoll 2 Ages za darmochę w AppStore. Poprzednia cena aplikacji to $0,99.

 

dod4. DoOdlE DumMieS – jeżeli marzyliście kiedyś o tym, aby kierować wojskiem, a jednocześnie nie czujecie się na siłach, by móc rządzić ludźmi, być może sprawdzicie się w roli generała wojsk włochatych piłeczek, przypominających słodkie, ale i krwawe pchełki. Zadaniem gracza w DoOdlE DumMieS jest pokonanie przeciwnika w walce na wspomniane wyżej owłosione stworzonka.

Cała zabawa polega na wyznaczaniu miejsca, w którym dany ,,żołnierz” powinien się znaleźć. Wbrew pozorom, wygrana nie jest taka prosta – aby poznać wszystkie tajniki gry, należy poświęcić jej kilkanaście dobrych minut. Mamy możliwość gry z komputerem oraz ze znajomymi.

W trakcie gry istnieje także możliwość kupowania różnego rodzaju wirtualnych przedmiotów w sklepie dla gracza, dzięki którym to fantom nasze wojska będą silniejsze i skuteczniejsze w walce.

Przecena z $0,99 na $0,00. Pobierz DoOdlE DumMieS za darmo z AppStore już teraz.

 

pet5. PetWorld 3D: My Animal Rescue – stwórz własne schronisko dla zwierząt w taki sposób, aby czuły się jak we własnym, naturalnym środowisku. Do dyspozycji masz wielki budynek, w którym wydzielone zostały już odpowiednie pomieszczenia do wprowadzenia poszczególnych zwierzątek.

 

Nasze zadanie polega przede wszystkim na opiekowaniu się podopiecznymi, chociaż nie możemy podczas wypełniania tych obowiązków zapomnieć również o innych ważnych rzeczach.

Jak na grę strategiczną PetWorld 3D: My Animal Rescue charakteryzuje się świetną, trójwymiarową grafiką i niezwykłymi efektami dźwiękowymi. Polecamy i dzieciom i dorosłym, szczególnie, że niedawno gra kosztowała $3,99.

Pobierz teraz PetWorld 3D: My Animal Rescue za darmo w AppStore.

 

retro6. Retro Racing – typowa gra dla miłośników rywalizacji, szybkich samochodów i ciekawych tras. Jak się zapewne domyślacie, w grze kierujemy retro autem wyścigowym, a nasze zadanie polega na dojechaniu do mety na pierwszym miejscu. Autorzy przygotowali dwa tryby rozgrywki. Mamy możliwość spróbowania swoich sił z kierowcami komputerowymi, czy robocikami, a także ze znajomymi.

Co ciekawe, z trybu multiplayer możemy korzystać na jednym urządzeniu, tak więc nasz znajomy wcale nie musi mieć ,,jabłuszkowego” sprzętu, abyśmy mogli z nim rywalizować w Retro Racing.

Dla graczy przygotowano także osiągnięcia do wykonania, oraz ranking najlepszych wyników. Aby dostać się do czołówki tego rankingu, należy sporo się namęczyć i potrenować początkowo na ,,sucho” z komputerem.

Pobierz za darmo Retro Racing z AppStore. Poprzednia cena to $0,99.

 

Na dzisiaj to już wszystko. Oczekujcie kolejnego, czternastego już odcinka AppSale w najbliższych dniach. Mamy nadzieję, że jesteście z nami i korzystacie z dobrodziejstw AppStore’a ;) Dzielcie się swoimi opiniami o cyklu, oraz o poszczególnych apkach w komentarzach. Trzymajcie się!

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button