Prison Break Now – uciekniesz z mobilnego więzienia?

Uważasz się za człowieka sprytnego, który jest w stanie przechytrzyć wszystko i każdego? Gra o ucieczce z więzienia powinna zweryfikować na ile Twoje przypuszczanie są prawdziwe. Niestety, Prison Break Now nie należy do gier przygodowo-logicznych, które wymagają od gracza czegokolwiek poza bezsensownym stukaniem w ekran smartfonu.

Zadaniem gracza w Prison Break Now jest – jak sam nazwa aplikacji na to wskazuje – przygotowanie planu ucieczki i wydostanie się z więzienia. Jak się domyślacie, w aplikacji wcielamy się w postać więźnia ubranego w pasiasty strój. Choć wyzwanie nam stawiane wydaje się być skomplikowane, sama produkcja z tego wpisu niewiele ma z gry logicznej.

Sterowanie w Prison Break Now ogranicza się jedynie do dotykania ekranu w momencie, gdy chcemy, by główny bohater wykonał jakieś zadanie. Każda plansza to inny etap ucieczki. Na początku rysujemy mapę, później tworzymy specjalny młot i tak dalej. W głównej mierze chodzi o to, by naszych przygotowań nie zauważył żaden ze współwięźniów oraz spacerujący strażnik.

Pod względem graficznym opisywana produkcja nie wyróżnia się niczym szczególnym. Mamy tutaj do czynienia ze zwykłą dwuwymiarową grafiką podobną do tych, jakie stosuje się w aplikacjach przygodowych. Dźwięki na kolana nie powalają. Chcąc być szczerym, muszę przyznać, że zastosowane w grze dźwięki nijak mają się do klimatu więziennego. A szkoda, bo pomysł na rozgrywkę ciekawy. Wykonanie – niestety – już nie.

Prison Break Now do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 4/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button