Millions of Zombies – uratuj się podczas mrocznej apokalipsy

Jako, że te okropne stwory, stały się ostatnio bardzo popularne, z pewnością każdy zastanawiał się, jak można by było uratować się podczas takiej napaści. Teraz możesz wcielić się w rolę człowieka, który zajmuję się likwidacją Zombie!

Sobal Games stworzyli już kilka gier dostępnych w darmowej wersji, które zdobywają dobre oceny wśród posiadaczy smartfonów. Millions of Zombies zajmuje wśród nich pierwsze miejsce.

c1bc9ae2-77e5-4794-9ebd-79831b1e6395

Jak długo zdołasz przetrwać podczas ataku obrzydliwych Zombie? Celem gry jest unicestwienie wszystkich atakujących nas umarlaków, którzy nieustannie nacierają na nasza siedzibę. Główny bohater ukryty jest w drewnianym domku, z którego poluje na całą gromadę przeciwników. Zombie to całkiem twarde sztuki. Nie wystarczy jeden cios czy też jeden pocisk. Należy wpakować w nie całkiem sporo amunicji aby w końcu poległy na polu walki.

Oczywiście, jak różni są ludzie tak różni są Zombie. Jedni są słabsi i wolni, drudzy bardzo powolni aczkolwiek wytrzymali, inni natomiast zaliczają się chyba do biegaczy, którzy dodatkowo noszą przy sobie siekierki. Takich oto przeciwników mamy na celowniku. Każdy kolejny etap czy każda kolejna noc sprowadza pod nasz dom coraz to nowsze okazy. Żeby się nie nudziło, do zdobycia mamy także wiele różnych broni, w zależności od tego na jakim etapie jesteśmy. Musimy także dbać o nasze zdrowie i energię.

4207e85c-08aa-472e-ac9c-bf933abda9ae

Gra jest dostępna w dwóch wersjach : normalnej i w wersji hard. W pierwszej  nich mamy 3 życia w następnej tylko jedno. Jest to wersja dla bardzo zaawansowanych graczy o wyjątkowo mocnych nerwach.

Grafika aplikacji jest prosta i bardzo dobra. Widać, że jest po prostu dopracowana. Efekty dźwiękowe czasem powodują gęsią skórkę, co jest odpowiednie do charakteru gry.

Gra jest wciągająca i zarazem bardzo trzymająca w napięciu. Użytkownik musi posiadać mocne nerwy, ponieważ zabicie wszystkich Zombiaków nie jest łatwe i szybko możemy dołączyć do grona przegranych.

Ocena końcowa : 7+/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button