Santa Rush – pakowanie prezentów to nie jest prosta sprawa!

Wiele osób uważa, że święty Mikołaj to człowiek, który prawie w ogóle nie jest zajęty. W końcu od czego ma elfy, prawda? W praktyce wygląda to jednak zupełnie inaczej. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami dzięki produkcji Santa Rush.

W grze Santa Rush przychodzi nam wcielić się w postać świętego Mikołaja. Akcja gry rozgrywa się na Biegunie Północnym, w domu najbardziej znanego świętego świata, tuż przed wigilią. Naszym zadaniem jest pomaganie w pakowaniu prezentów. Sprawa prosta nie jest, bowiem na świecie wyczekujących na upominki jest cała masa, a do pracy chętnych mało. Trzeba zatem nieźle się namęczyć, by zrealizować cel w należyty sposób. Ale jak wiadomo nie od dziś – dla chcącego nic trudnego.

Rozgrywka w apce z tego wpisu wygląda podobnie, jak w grach o przygotowywaniu dań w restauracji. Po prawej stronie ekranu pokazane mamy, co obecnie musimy spakować, a także znajdują się narzędzia do pakowania, natomiast bliżej lewej znajdują się dostępne zabawki. Oczywiście, im dalszy etap, tym coraz bardziej zagmatwane prezenty. Cóż, czego nie robi się dla dzieci, prawda?

Oprawa graficzna Santa Rush nie powala na kolana, ale w końcu jest to gra świąteczna, a od takich nikt nie wymaga zaawansowanego trójwymiaru. Warto jednak wspomnieć, że produkcja zawiera całkiem sporo poziomów do przejścia, tak więc powinna być znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy przed świętami niemiłosiernie się nudzą.

Santa Rush do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button