Butterfly Sky – skoki w chmurach

Słyszałam, że ktoś tu ma ochotę na dobrego runnera? Butterfly Sky to kolorowa i wręcz bajkowa aplikacja, w której dosłownie bujamy w obłokach :) Zadanie gracza polega na skakaniu po chmurkach i zbieraniu motyli, które porozrzucane są po całej planszy. Jeżeli źle wycelujemy opadanie naszego bohatera na dany obłoczek, może skończyć się to dla niego tragicznie. Obecnie jest tyle runnerów, że ciężko jest wybrać coś ciekawego. Na szczęście dobrze trafiliście i możecie być pewni, że Butterfly Sky nie jest gniotem, jakich wiele w AppStore.

W grze poruszamy się zabawnym stworkiem z okularami spadochroniarza na czole. Sterowanie ogranicza się jedynie do skakania i opadania na wybrane przez nas chmurki. Za każdy dobrze wykonany skok, otrzymujemy punkty. Jeżeli uda nam się wykonać combo, bądź inne tricki, punkty są mnożone. Podczas zabawy zbieramy motylki, które umożliwiają nam ulepszanie postaci zarówno pod względem wizualnym (ubranka, czapeczki itp.), jak i sprawnościowym (turbodoładowania). W Butterfly Sky dostępne są achievementsy, dzięki którym gra staje się jeszcze bardziej wciągająca.

Do przejścia mamy dziesiątki poziomów, po odblokowaniu których uruchamiane są dodatkowe misje do wykonania. Należy zwrócić uwagę na to, że jeżeli w złym momencie opuścimy bohatera na chmurkę, może on nie trafić na stabilny grunt i spaść. Wtedy ratują nas diamenty, które czasem możemy spotkać w chmurach, bądź zakupić w sklepie dla gracza. Ewentualnie (w przypadku totalnego braku niebieskich świecidełek) – przyjdzie nam zacząć zabawę od początku i bić własne rekordy.

Pobierz Butterfly Sky za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button