Stopklatka – aplikacja dla nowoczesnego kinomana

Popularny portal Stopklatka.pl opublikował jakiś czas temu w Google Play aplikację skierowaną dla wszystkich kinomanów w naszym kraju. Jeżeli Ty także uważasz, że możesz zaliczyć się do grona zapalonych miłośników dobrego filmu, a do tego lubisz od czasu do czasu poczytać o aktorach i aktorkach, to z całą pewnością spodoba Ci się  wspomniany przez nas program.

Aplikacja Stopklatka nie zachwyciła nas na pewno pod względem graficznym. Nie oznacza to jednak, że prezentuje się ona bardzo słabo. Menu w niej jest bowiem przejrzyste, a same newsy czyta się bardzo dobrze. Niczego więc – pod względem estetycznym – opisywanemu przez nas programowi nie brakuje, choć na pewno mógłby wyglądać trochę lepiej i bardziej oryginalniej.

Jeśli chodzi o Menu, to sprawa jest prosta. Zostało ono podzielone na kilka kategorii, dzięki którym użytkownik może w bardzo szybki sposób może dowiedzieć się tego, czego chciał. Do wyboru mamy, między innymi, zakładkę Wiadomości (newsy dotyczące polskiego i zagranicznego kia), Nowości (informacje o filmach, które niedawno weszły do kin), Ulubione (zbiór naszych ulubionych filmów, aktorów itp.) oraz Repertuar Kin (tego chyba tłumaczyć za bardzo nie trzeba, prawda?).

Warto wspomnieć również o tym, że aplikacja pozwala nam przeglądać rankingi, w których znaleźć można informacje na temat tego, jakie filmy najbardziej lubią użytkownicy (do wyboru mamy kilka kryteriów) Stopklatki oraz przeczytać recenzje i obejrzeć galerię zdjęć dotyczącą wybranej przez nas produkcji.

Prawdę mówiąc, w programie zabrakło nam tylko jednego – zakładki, w której można byłoby znaleźć dane dotyczące tego, jakie filmy wkrótce pojawią się w kinach oraz na półkach sklepowych (w wersjach DVD i Blu-Ray). Gdyby nie ten brak, moglibyśmy ocenić Stopklatkę na 5 gwiazdek, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na dobre cztery gwiazdki, co i tak nie jest złą oceną.

Aplikację z tego wpisu pobierzecie w Google Play za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button