Colosseum – zręcznościówka od Gamevil

Poszukując gry, która wciągnie nas na tyle, że będziemy wyłączać smartfona tylko w momencie, gdy będziemy szli spać, natrafiliśmy na Colosseum – zręcznościówkę z elementami gry RPG, która została stworzona przez znane studio Gamevil. Jeżeli jesteście ciekawi, czy opisywana przez nas aplikacja ostatecznie spełniła nasze oczekiwania czy też nie, koniecznie przeczytajcie ten wpis, a wszystkiego się dowiecie.

Colosseum zainteresowało nas przede wszystkim swoją dość ciekawie zapowiadającą się rozgrywką, w której bez problemu można znaleźć elementy gry zręcznościowej i RPG. Możliwość zabijania ogromnej rzeszy kościotrupów, ulepszania swojej zbroi i dokupowania nowych toporów, mieczy oraz tarcz  – to wszystko przekonało nas do tego, by wydać kilka złotych na grę od Gamevil. Dość szybko jednak zaczęliśmy żałować swojego wyboru. A o tym dlaczego, powiemy w dalszej części tego wpisu.

Głównym bohaterem opisywanej przez nas gry jest rycerz, który zadarł ze zmarłymi i zmuszony jest walczyć z nimi dosłownie na każdym kroku.

Wszystkie plansze w Colosseum polegają na zabiciu odpowiedniej ilości trupich czaszek i zdobyciu klucza (pojawia się on w momencie zabicia ostatniego z wymaganych wrogów), pozwalającego nam zakończyć dany poziom i przejść do kolejnego etapu. Brzmi fajnie, prawda? Szkoda tylko, że takie w rzeczywistości nie jest. Gra bowiem zaczyna się nudzić już dosłownie po kilku minutach, a wszystko to dlatego, że levele niewiele różnią się od siebie, co bezlitośnie zabija całą frajdę.

Tak naprawdę honor produkcji studia Gamevil ratują – według nas – tylko i wyłącznie system ulepszania broni (pozwala nam trochę odetchnąć od monotonności aplikacji) i ładnie prezentująca się, dwuwymiarowa oprawa graficzna, która naprawdę jest przyjemna dla oka. Gdyby nie dwa te elementy, z czystym sumieniem moglibyśmy ocenić Colosseum tylko na jedną gwiazdkę, a tak ocenimy go na dwie.

Jeżeli nie wystraszyła Was nasza dość negatywna recenzja Colosseum i chcielibyście tę grę pobrać, zapraszamy Was do Google Play, gdzie zręcznościówkę od Gamevil można pobrać już za nieco ponad 3 złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button