Elastic World – zapraszamy do elastycznego świata!

Wiele z gier, które znaleźć możemy w Google Play są często remake’ami flaszowych gierek, w które bardzo często gramy dla przyjemności na przykład w pracy, bądź gdy już nie wiemy co ze sobą zrobić danego dnia. Oto przed nami tego typu właśnie produkcja. Na pewno większość, która choć trochę interesowała się grami flaszowymi kojarzy ją. Jest to Elastic World. Jeszcze nie jest jasne, co to? Na pewno wyjaśnią to zasady.

Naszym zadaniem jest złapanie gwiazdki, która wisi w danym miejscu na planszy. To na pewno też jeszcze nie pomogło w odwikłaniu zakładki czym jest ta gra. Jak więc tego dokonujemy? Mamy sobie piłeczkę, albo też więcej, którą to właśnie należy dotknąć gwiazdzdki. Osiągamy to za pomocą odkształcania jakichś dziwnych kształtami. Wiem, że brzmi to dziwnie, lecz tak w rzeczywistości jest. Odkształcają się one zgodnie z tym, co pomyśleli wcześniej twórcy, a my musimy się do tego po prostu dostosować. Zadanie nie jest proste, gdyż trzeba czasem bardzo dokładnie wstrzelić się w moment, w którym trzeba zmienić rozmiar naszych ciał.

Sterowanie, które zastosowano w grze jest bardzo dobre, bo… ogranicza się tylko do kliknięcia. Żadnych skomplikowanych rzeczy, kierunków odkształcania i tym podobnych rzeczy. Mimo tego, że sterowanie jest proste, to jednak sama gra taka nie jest.

Jeśli chodzi o wykonanie gry, to stoi ono na wysokim poziomie. To się ceni, bo niewiele osób chciałoby kombinować z uruchomieniem gry, jej częstymi wyłączeniami. Do tego także dochodzi kwestia dobrej oprawy audiowizualnej. Nie jest ona może skomplikowana, lecz jest po prostu ładna. Muzyka mi osobiście się spodobała, lecz wszystko to zależne jest jednak od gustu.

Polecamy aplikację każdemu, niezależnie od wieku. Za darmo w wersji Lite oraz za 4,31 w Gogle Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button