Traffic Racer – czy jesteś mistrzem mobilnej kierownicy?

W większości gier mobilnych opanowanie samochodu jest dużo łatwiejsze, niż w świecie rzeczywistym. W produkcji o nazwie Traffic Racer jest jednak zupełnie inaczej. Jeśli sam wstęp nie jest w stanie Was przekonać, przeczytajcie ten wpis, a później zdecydujcie, czy macie na tyle odwagi, by zasiąść za wirtualną kierownicą we wspomnianej aplikacji.

W produkcji Traffic Racer wcielamy się w postać kierowcy samochodu, a naszym celem jest poradzenie sobie z uciążliwym ruchem ulicznym. Podobnie jak w rzeczywistości, w opisywanej produkcji przydaje się umiejętność szybkiej, lecz bezkolizyjnej jazdy oraz sprawnego wyprzedzania innych pojazdów. Sprawa prosta nie jest, o czym zapewne wie każdy, kto ma okazję wracać do domu w godzinach szczytu w dużych miastach.

Rozgrywka w Traffic Racer to cztery tryby gry. Mnie do gustu najbardziej przypadła rozgrywka nieskończona, gdzie wszystko sprowadza się do bicia własnych rekordów punktowych. Wspomniane punkty otrzymuje się za wiele czynności, między innymi, prawidłowe wyprzedzanie czy szybką jazdę.

Aby apka zbyt szybko się nie nudziła, jej autorzy przygotowali system ulepszeń samochodu, dzięki któremu możemy wyposażać naszą furę w coraz to lepsze części. Oczywiście, istnieje też możliwość kupienia nowego auta.

Traffic Racer nie wyróżnia się niczym szczególnym pod względem graficznym. Należy jednak pochwalić producenta gry za to, że nie poszedł na łatwiznę i w tego typu apce przygotował kilka miejscówek, w których toczy się rozgrywka, a także całkiem miłą dla ucha muzyczkę.

Traffic Racer do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button