Pet Detectives – gra dla ciekawskich maluchów

Jeżeli Wasze pociechy lubią przeszukiwać kąty w poszukiwaniu różnych przedmiotów, interesują się pracą detektywa, bądź po prostu szukają ciekawej rozrywki, mogę polecić Wam produkcję o nazwie Pet Detectives. W aplikacji wcielamy się w postać zwierzaka, który pomaga odnaleźć skradzione ze sklepu przedmioty. Jednocześnie pomaga pani pracującej w supermarkecie i tropi złodzieja. Zasady są proste. Zbieramy z planszy to, co przełożony każe.

W sklepie, jak to w sklepie – są różne produkty – zaczynając od jabłek, kończąc na kurczakach i diamentach. Zadaniem gracza jest wyszukiwanie na kwadratowej planszy pełnej różnego typu produktów tego, co na początku levelu zostało nam pokazane. Nie musimy ćwiczyć nadmiernie pamięci, gdyż zawsze na górnym pasku mamy podpowiedź. Zwykle kolekcjonujemy określoną liczbę jabłek, sera, gruszek, czy innych smakowideł. Podczas gry możemy liczyć na maksymalnie trzy ,,ściągi”, które pozwalają na wskazanie nam miejsca, w którym należy szukać.

Jeżeli w popełnimy kilka błędów (dokładnie 3), oblewamy etap i musimy zacząć swoją przygodę od początku. Im szybciej uda nam się znaleźć wszystkie produkty, tym więcej punktów nabijamy. Punkty możemy następnie wymienić na odpowiednie fanty w sklepie dla gracza. Oczywiście swoimi wynikami dzielimy się za pomocą Facebooka.

Pobierz Pet Detectives za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button