Wimp: Who Stole My Pants? – gluciana platformówka

Platformówki są kategorią gier, którą lubię najbardziej. W poszukiwaniu tej najlepszej, przejrzałam AppStore’a. Znalazłam aplikację o nazwie Wimp: Who Stole My Pants?, w której wcielamy się w postać zielonego ludka, który porusza się w zielonej mazi. Całość stanowi bąbelek, który toczy się po planszy. Bohater może strzelać zielonymi glutami i zmieniać swoje położenie względem planszy, dzięki tej ciągnącej substancji. Co nasz ohydny przyjaciel ma w planach? Przede wszystkim zbiera papiery toaletowe porozrzucane po planszy i kiedy tego dokona, stara się dotrzeć do rury, która oznacza awans do kolejnego levelu. Ciekawie…

Poza papierem toaletowym, musimy zbieraj majtochy, które wiszą sobie kulturalnie w powietrzu. Sterowanie stworkiem odbywa się za pomocą dotykania ekranu w miejscach, w których wyznaczone są określone guziki. Jeden kieruje bohaterem w prawo, drugi w lewo, trzeci pozwala na skok, a czwarty na strzelanie mazią. Zabawa w grze jest wbrew pozorom przyjemna. Etapów do przejścia jest cała masa, a nam nie nudzi się gra nawet po kilkunastu minutach. Im dalej w etapy, tym więcej przeszkadzajek. Będziemy mogli natknąć się na koła zębate, łańcuchy, przepaści i inne.

Po przejściu pierwszej planszy, która składa się z kilkunastu poziomów, przyjdzie nam przenieść się do innych światów. Niektóre będą wyjątkowo mechaniczne, inne lodowe. Zapewniam natomiast, że każdy jest świetny i sprawi, że będziecie mieli frajdę na długie godziny.

Pobierz Wimp: Who Stole My Pants? za $2,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button