Fightback – mafia wkracza do akcji

Macie ochotę na coś mocniejszego? Jeżeli szukacie produkcji, w której będzie lała się krew, możecie pobierać Fightback bez wahania. Aplikacja z dzisiejszego wpisu nie nadaje się do przekazania w ręce osobom poniżej 18 roku życia ze względu na dużą ilość przemocy, krwawe sceny i tematykę, która nie powinna interesować osoby niepełnoletnie. W grze wcielamy się w rolę muskularnego mężczyzny, który musi poradzić sobie ze zgrają nieciekawych gości. Nasze zadanie będzie polegało na … zabijaniu.

Akcja gry toczy się w podziemiach, w mrocznych i tajemniczych murach starej fabryki, bądź centrum rozrywki. Jak już wspomniałam, zadaniem gracza jest rozprawianie się z przeciwnikami. Do wypełnienia w każdym levelu mamy określone misje – za każdą otrzymujemy odpowiednie wynagrodzenie. Jeżeli jesteśmy w temacie leveli, warto zauważyć, że do przejścia jest ponad 100 etapów, w których gracz będzie mógł wykazać się sprytem i szybką reakcją. Tak naprawdę musimy tak wyćwiczyć swoje palce, aby z prędkością światła zadawać ciosy przeciwnikowi. Jeżeli będziemy z tym zwlekać, nic z nas nie zostanie a nasz szef będzie zawiedziony.

Za zebrane podczas walk pieniądze, gracz może zakupić odpowiednią broń dla swojego bohatera. Początkowo przeciwnicy nie będą uzbrojeni i rozprawimy się z nimi walką wręcz. Kolejne levele przyniosą z pewnością więcej adrenaliny. Aplikacja cieszy się dobrą szatą graficzną i możliwością wykonywania różnych tricków. Polecam.

Pobierz Fightback za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button