Snow Spin: Snowboard Adventure – szaleństwo na desce

Lubicie jeździć na desce snowboardowej? Cóż, pewnie nie jesteście zadowoleni z pogody za oknem. Powinna za to spodobać Wam się produkcja Snow Spin: Snowboard Adventure, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

Głównym bohaterem gry Snow Spin: Snowboard Adventure jest starszy mężczyzna, którego zmuszony jest lądować w pewnej śnieżnej krainie po tym jak jego samolot uległ awarii. Jedynce, co wspomnianemu człowiekowi zostało to… deska snowboardowa. Wprawdzie za bardzo jeździć na niej nie umie, ale nie o to tutaj chodzi. W opisywanej produkcji bardziej pożądane jest bowiem niszczenie, niż omijanie!

Autorzy Snow Spin: Snowboard Adventure przygotowali dla nas 50 poziomów. Gra jest nowa, lecz myślę, że z biegiem czasu zyska popularność, a tym samym ilość dostępnych leveli będzie znacznie większa.

Maksymalnie na każdej planszy zdobyć można trzy gwiazdki. Aby to uczynić, trzeba niemiłosiernie się namęczyć  – przejeżdżać zwierzęta, niszczyć wszelkiego rodzaju konstrukcje oraz skrzynki z owocami, słodyczami i innymi różnościami. Mimo że sterowanie opiera się tutaj tylko na „ślizganiu” palcami, zdobycie największej z możliwych not jest naprawdę trudne.

Oprawa audiowizualna gry jest, według mnie, nie najgorsza. Nie dostrzeżemy w apce żadnych pikseli i tego typu niedoskonałości – wszystko jest więc w jak najlepszym porządku. Tak samo byłoby z ceną, ale choć wynosi 0 złotych, nie wszystko w jest darmowe…

Snow Spin: Snowboard Adventure do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button