AppSale – promocje w AppStore #45

Święta, święta i po świętach. Mam nadzieję, że tegoroczne Boże Narodzenie minęło Wam wyjątkowo miło, i że zostaliście obdarowani przez Mikołaja całą masą prezentów. Jeżeli czegoś tam zabrakło, to z pewnością świetnych przecenionych aplikacji, do których Brodaty nie miał dostępu. Na szczęście ekipa appsblog.pl zabawiła się w Świętego Mikołaja i zebrała wszystkie prezenty, jakie AppStore postanowił oddać swoim wiernym użytkownikom. W dzisiejszym odcinku AppSale znajdziecie takie apki, jak: Musical Paint, Grimm’s Hansel and Gretel, Slice & Splice, Broken Brush, oraz Demolition Master 3D. Zaczynamy?

Musical Paint

Musical Paint to aplikacja stworzona z myślą o osobach, które kochają sztukę – zarówno tą muzyczną, jak i malunku. Bez obaw możecie przekazać program w ręce dzieci – będą miały wielką frajdę z malowania prawdziwych melodii. Do naszej dyspozycji oddano wiele narzędzi, które służą do szkicowania, oraz zamalowywania obrazów. Mamy możliwość wyboru wypełnienia, oraz jego nasycenia.

Kolory są bardzo wyraziste i pozwalają na stworzenie prawdziwego dzieła sztuki. Pamiętajcie, by podczas zabawy włączyć dźwięk w swoim urządzeniu, bo on właśnie sprawia, że praca w Musical Paint jest tak niesamowita. Zależnie od tego z jaką prędkością przesuwacie palcem po ekranie, jakie wzory rysujecie i jak długo nie odrywacie palca od wyświetlacza, wbudowana maszyna do tworzenia dźwięków ,,tłoczy” melodie.

Aplikacja świetnie sprawdza się jako odstresowywacz. Rewelacyjnie spisuje się w rękach małych dzieci. Szczerze polecam pobranie tej produkcji – połączenie zabawy z relaksem. Przecena z $2,99 na zero. Pobierz program za darmo w AppStore.

 Grimm’s Hansel and Gretel

Czy Wasze maluchy lubią interaktywne książki? Jeżeli tak, powinniście koniecznie zainstalować na swoich urządzeniach opisywaną produkcję. Aplikacja zawiera 3 rodzaje zabaw. Przede wszystkim jest to książka, w której czytelnik bierze czynny udział. Musi na przykład wykonać na planszy zadanie, by lektorka czytała powieść dalej. Inną rzeczą są ustawiane figurki na stronach księgi, czy układanie puzzli tematycznych.

Szata graficzna aplikacji spowoduje, że Wasze dziecko nie będzie chciało się do niej oderwać. Dzięki braniu czynnego udziału w czytaniu, malec nie będzie miał czasu na nudę, czy zajmowanie się czymś zupełnie innym. Kiedy przeczyta z miłą lektorką całą bajkę, będzie miał szansę na ułożenie puzzli o różnych rodzajach trudności. Oczywiście, głównymi bohaterami w układance będą te postaci, które pojawiły się w opowiadaniu.

Moim zdaniem to jedna z ciekawszych aplikacji dla dzieci – szkoda tylko, że nie jest w języku polskim. Zawsze minus można obrócić w plus – dziecko będzie miało szansę na nauczenie się języka obcego. Przecena z $2,99. Pobierz aplikację za darmo w AppStore.

 Slice & Splice

Dzisiejszy odcinek AppSale opiera się głównie na łamigłówkach i produkcjach dla dzieci. Nie myślcie, że wstawiliśmy taki wpis, gdyż nie było nic ciekawszego w AppStore. Sami się przekonacie, że produkcje z tego wpisu są wyjątkowe pod każdym względem. Co powiecie na grę o nazwie Slice & Splice, w której Waszym zadaniem jest wycinanie za pomocą nożyczek określonych kształtów i dopasowywanie ich do wskazanego wzorca?

Apka z nożyczkami w roli głównej z pewnością pozostanie na moim jabłuszkowym urządzeniu z jednej tylko przyczyny: jest zupełnie inna niż wszystkie. Trzeba dużej wyobraźni, aby wyciąć z dostępnych skrawków taki wzór, który będzie pasował do wzoru, jaki widnieje na górze. Po pierwszych dwóch etapach stwierdziłam, że aplikacja zostanie ze mną na dłużej – także dlatego, że leveli do przejścia jest cała masa, a człowiekowi często potrzebna jest rozrywka tego typu po ciężkim dniu pracy.

Wycięte kawałki drzewa/papieru możemy a raczej musimy przekręcać w taki sposób, aby pasowały do reszty. Kiedy uzupełnimy wzór, przechodzimy do kolejnego etapu z określoną ilością punktów. Polecam! Przecena z $1,99. Pobierz apkę za darmo w AppStore.

 Broken Brush

Jeżeli są tu jacyś fani aplikacji, w których zadaniem gracza jest wysilanie wzroku i umysłu? Jeżeli tak, mam dla Was świetną wiadomość. Przeceniona została produkcja, w której Waszym głównym wyzwaniem jest wyszukiwanie różnic na znanych na całym świecie obrazach. Wystarczy dotknąć w określone miejsce na planszy, aby dowiedzieć się, czy celnie trafiliśmy. Jeżeli wyświetli się czerwony okrąg – oznacza to, że jesteśmy daleko od rozwiązania. Żółty – trochę bliżej. Zielony to informacja, że trafiliśmy w dziesiątkę.

Na obrazku wyżej musimy znaleźć 10 różnic. Po prawej i lewej stronie wyświetlone zostają obrazy. Różnią się niektórymi elementami. Naszym zadaniem jest odszukanie ich. Oczywiście jeżeli nie możemy już doszukać się niczego, warto skorzystać z pomocy (hint). Za pomocą dwóch palców możemy przybliżać i oddalać widok, przez co poszukiwania będą łatwiejsze.

Jeżeli chodzi o trudność gry, oceniam ją w skali od 1 do 10 na 8. Nie tak prosto odnajduje się różnice. Tylko wprawne oko da sobie z tym radę. Świetna sprawa na nudne wieczory, bądź posiedzenia w kibelku. Przecena z $1,99. Pobierz Broken Brush za darmo w AppStore.

 Demolition Master 3D

Skoro zbliża się Sylwester, wypadałoby mieć na swoim urządzeniu jakąś tematyczną produkcję. I oto jest: Demolition Master 3D. W grze liczy się spryt i przemyślane działanie. Waszym zadaniem jest uruchomienie torcików z fajerwerkami, które zostały ,,uwięzione” w różnych konstrukcjach.

Początkowo jest łatwo – jedna deska, na której ustawiacie laskę dynamitu, klikacie czerwony przycisk i wszystko idzie z dymem. Kolejne levele nie są już takie proste. Okazuje się, że budowle, jakie zostały wzniesione wymagają przeanalizowania. Musimy wiedzieć w którym miejscu podłożyć ładunek, aby wszystkie rakiety zostały wystrzelone. Świetna zabawa gwarantowana.

Jestem pewna, że większości z Was aplikacja przypadnie do gustu. Kolorowa, niebanalna, a jednak pochłaniająca mnóstwo czasu. Jeżeli chcecie powiększyć zasób fajnych gier na swoim smartfonie, pobierajcie bez obaw. Przecena z $2,99. Wystrzałowa aplikacja do pobrania za darmo w AppStore.

Na dzisiaj to już wszystko. Pod koniec tygodnia zaserwujemy Wam kolejne zestawy świetnych i przecenionych aplikacji z AppStore. Czekajcie więc na 46 odcinek AppSale i przygotowujcie się do Sylwestra. Radości, zdrowia i bezpieczeństwa w nadchodzącym 2014 roku!

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close