Spartan Wars: Empire of Honor – poprowadź armię, podbij świat i stwórz wielkie imperium

Spartan Wars: Empire of Honor to propozycja studia Tap4Fun. Czy chętnie poleciłabym tytuł Wam, drodzy Czytelnicy? Co do tego mam spore wątpliwości. Tak naprawdę ciężko było mi poznać dobrze grę. Bardzo często zacinała się – ok – bardziej muliła (i bynajmniej nie była to zasługa mojego zbyt słabego łącza). Mam nadzieję, że autorzy wezmą sobie skargi graczy do serca i szybko zrobią porządek z lagami.

2

Gra jest darmowa, lecz zawiera mikropłatności. Te akurat w przypadku Spartan Wars: Empire of Honor wyjątkowo dają się we znaki, bo non stop dają o sobie znać, blokując postępy w grze. Nawet atakowanie przeciwników wymaga od nas odczekania kilku minut, by w końcu zobaczyć na wyświetlaczu wymarzone słowo ,,victory”, bądź ,,defeat”.

W grze wcielamy się w rolę króla, który prowadzi swój lud do zwycięstwa. Naszym zadaniem jest tworzenie imperium, ulepszanie go do granic możliwości (biorąc pod uwagę mikropłatności, głównie chodzi o granice nerwów, bądź finansów), a także atakowanie wszystkich wrogów.

1

Istnieje możliwość wykorzystywania mocy bogów w celu obrony przed atakami wrogich jednostek. Szczególnie warto taką opcję zachować sobie na sytuacje, gdy zostajemy dosłownie oblężeni przez rywali. Walką z pojedynczymi żołnierzami powinni poradzić sobie szkoleni przez nas ludzie.

Gracz ma okazję wypełniać questy, oraz zbierać fanty za dobrze wykonane zadania. Co więcej – globalny czat umożliwia wymianę informacji na temat gry i dzielenie się ewentualnymi spostrzeżeniami.

Co pewien czas możemy skorzystać z bonusowych podarunków, które ładują się raz na jakiś czas. Musimy zadbać o to, by nasze imperium było samowystarczalne. Jeżeli tak się stanie, levele wbijane będą szybko, a rywale będą drżeć przed naszymi ewentualnymi atakami.

3

Mapa świata to miejsce, w którym wybieramy swoje cele. Możemy przeglądać poziom zaawansowania kolejnych miast, wybierając takie, które odpowiada mniej więcej naszym możliwościom. Warto pamiętać również o tym, by systematycznie trenować nowych żołnierzy. Ci straceni nie regenerują sił – należy wymienić ich na nowych.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button